High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Onyx Boox Poke - ciekawy czytnik e-booków z Androidem

Gadżety

rss

Onyx Boox Poke - ciekawy czytnik e-booków z Androidem

2019.01.24//  J. Kruczek
Onyx Boox Poke jest kolejną ciekawą propozycją na rynku czytników e-booków. Urządzenie oferuje wszystkie zalety tego typu sprzętu i posiada kilka dodatkowych ciekawych rozwiązań.
Onyx Boox Poke korzysta z 6-calowego ekranu E Ink Carta pracującego w rozdzielczości 1448x1072 pikseli. Podświetlenie z regulacją barwy zapewni możliwość sprawnego czytania także w ciemności. Za wydajność odpowiada czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 1,2 GHz i wsparciem 1 GB RAMu.
Onyx Boox Poke
Onyx Boox Poke Onyx Boox Poke
Onyx Boox Poke

Takie parametry mają pomóc w obsłudze systemu Android 4.4. Dzięki implementacji oprogramowania Google użytkownicy będą mogli korzystać z różnych aplikacji poszerzających funkcjonalność. Producent przygotował 8 GB pamięci wewnętrznej. Za zasilanie odpowiada akumulator o pojemności 2500 mAh. Oczywiście nie zabrakło modułów łączności bezprzewodowej jak WiFi i Bluetooth.
Zobacz także: PocketBook Touch HD 3 - polska premiera topowego czytnika e-booków »Producent zapewnia o obsłudze większości formatów tekstowych na rynku. Skorzystamy także z formatów MP3 i WAV, a także z funkcji zmiany tekstu na mowę. Onyx Boox Poke może się pochwalić obudową o grubości zaledwie 8 mm i wadze niespełna 170 gramów. Gadżet trafił na polski rynek w cenie 699 zł.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Fujifilm Instax mini LiPlay - prezentacja aparatuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Onyx Boox Poke - ciekawy czytnik e-booków z Androidem

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Onyx Boox Poke - ciekawy czytnik e-booków z Androidem