High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Optoma 3D-XL - projektory DLP 3D wyświetlą obraz z Playstation 3 i odtwarzaczy Blu-ray

Audio-Video

rss

Optoma 3D-XL - projektory DLP 3D wyświetlą obraz z Playstation 3 i odtwarzaczy Blu-ray

2011.02.23//  J. Kruczek
Firma Optoma zaprezentowała specjalny adapter, który pozwoli na wyświetlanie obrazu 3D za pośrednictwem projektorów DLP 3D z różnych źródeł. Dotychczas projektory dostępne na rynku pozwalają na projekcje obrazu trójwymiarowego pochodzącego z komputerów.
Zobacz także: Sony VPL-HW20 - nowy projektor do zastosowania w kinie domowym »Optoma 3D-XL pozwoli na przekazywanie obrazu 3D z różnych źródeł, jak odtwarzacze Blu-ray telewizja 3D, czy konsola Playstation 3. Producent twierdzi, że Optoma 3D-XL jest wyjątkowym urządzeniem, które jako pierwsze na rynku pozwoli na podpięcie kilku trójwymiarowych źródeł do projektora DLP 3D. Oznacza to, że przy pomocy adaptera możemy zbudować profesjonalny system trójwymiarowego kina domowego.
Optoma 3D-XL Optoma 3D-XL
Optoma 3D-XL Optoma 3D-XL
Optoma 3D-XL Optoma 3D-XL


Zobacz także: BenQ MW512 - nowy projektor panoramiczny zadebiutował na rynku »Urządzenie obsługuje rozdzielczość natywną HD 720p. Optoma 3D-XL konwertuje różne standardy kodowania do sekwencyjnego klatkowania 120Hz. Pozwala to na podłączenie różnych urządzeń, które emitują sygnał trójwymiarowy. Sieć kina domowego możemy zbudować za pośrednictwem łączy HDMI, do których podpinamy projektor i zewnętrzne źródła obrazu. Adapter współpracuje ze wszystkimi projektorami 3D firmy Optoma oraz z większością urządzeń innych firm. Optoma 3D-XL trafił już na polski rynek w cenie sugerowanej 1199 złotych. Urządzenie posiada 24 miesięczną gwarancję producenta.

Optoma 3D-XL Optoma 3D-XL
Optoma 3D-XL Optoma 3D-XL
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Optoma 3D-XL - projektory DLP 3D wyświetlą obraz z Playstation 3 i odtwarzaczy Blu-ray

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Optoma 3D-XL - projektory DLP 3D wyświetlą obraz z Playstation 3 i odtwarzaczy Blu-ray