High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Optoma UHZ65UST - laserowy projektor zamiast telewizora

Audio-Video

rss

Optoma UHZ65UST - laserowy projektor zamiast telewizora

2019.10.26//  J. Kruczek
Optoma UHZ65UST ma zastąpić telewizor i faktycznie swoimi parametrami pokazuje, że jest projektorem z górnej półki. Producent przygotował krótkoogniskową konstrukcję pozwalającą na wyświetlanie 120-calowego obrazu z odległości nawet 66 cm.
Zacznijmy od wad, a wśród tych jest tylko jedna. Optoma UHZ65UST kosztuje aż 14 499 zł. Taka suma nie jest osiągalna dla każdego, ale z drugiej strony w tej cenie znajdziemy telewizory OLED o przekątnych 75-cali. Projektor pozwoli uzyskać znacznie większy obraz. Co otrzymamy w tej cenie?
Optoma UHZ65UST
Optoma UHZ65UST Optoma UHZ65UST
Optoma UHZ65UST

Optoma UHZ65UST może się pochwalić wyświetlaniem obrazu w jakości 4K oraz obsługą technologii HDR10 i HLG. Obraz pokrywa paletę barw DCI-P3 na poziomie 87 procent. O dźwięk dbają cztery głośniki o mocy 20 watów, które pracują w systemie Dolby Digital. Sam projektor generuje dźwięk na poziomie zaledwie 26 dB, więc jest bardzo cichy. Użytkownicy będą mieli możliwość korzystania z asystenta Google.
Zobacz także: Epson EF-100 - kompaktowy projektor laserowy do kina domowego »Nowy model to projektor laserowy i może się pochwalić żywotnością źródła światła na poziomie 20 000 godzin. Jasność obrazu wyniesie 3500 ANSI lumenów. W obudowie znajdziemy porty HDMI 2.0, USB, mini jack, S/PDIF oraz RJ45. Za łączność bezprzewodową odpowiadają moduły WiFi i Bluetooth.
Optoma UHZ65UST
Optoma UHZ65UST
Optoma UHZ65UST

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Optoma UHZ65UST - laserowy projektor zamiast telewizora

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Optoma UHZ65UST - laserowy projektor zamiast telewizora