High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Organic Harmony - niezwykła kolumna ze złota za 5 mln euro

Audio-Video

rss

Organic Harmony - niezwykła kolumna ze złota za 5 mln euro

2011.03.04//  J. Kruczek
Głośniki to bardzo ważny element domowego systemu audio, nie tylko z powodu płynącego z nich dźwięku. Często kolumny są uzupełnieniem stylu mieszkania i muszą spełniać funkcję rzeźb komponujących się z wystrojem pomieszczenia.
Zobacz także: Arcadian Audio Pnoe Horns - głośniki o niecodziennym designie »Dostrzegają to producenci głośników, którzy przy projektowaniu kolumn poświęcają sporo uwagi designowi. Znany projektant i inżynier Luciano Pasquariello zaprezentował głośniki, których możliwości audio schodzą na drugi plan. Organic Harmony mają wprawiać w zachwyt swoim wyglądem i wykonaniem. Spełniają tą funkcję rewelacyjnie, ponieważ do ich wykonania użyto luksusowe materiały. W zależności od wersji możemy się cieszyć konstrukcjami wykonanymi z brązu, srebra i czystego złota.
Organic Harmony Organic Harmony
Organic Harmony Organic Harmony
Organic Harmony Organic Harmony

Organic Harmony są dostępne w trzech bardzo drogich wersjach. Za kolumny z brązu przyjdzie zapłacić 63 tysiące euro. Ważą one 95 kilogramów i są dostępne w ilości 99 sztuk. Głośniki wykonane ze srebra trafiły do sprzedaży w liczbie pięciu sztuk, ważą 115 kilogramów i kosztują 300 tysięcy euro za sztukę. Co więcej są największym obiektem wykonanym ze srebra, jaki kiedykolwiek trafił na rynek. Wisienką na torcie jest złota kolumna, która powstała z 18-karatowego złota. Waży 215 kilogramów i kosztuje zawrotną sumę 5 milionów euro. Złoty głośnik jest tylko jeden i nie powstanie więcej egzemplarzy.
Zobacz także: Avantgarde Trio Classico - eleganckie głośniki za 190 tysięcy dolarów »Organic Harmony mają wymiary 1350x270mm i zawierają głośnik stereo o mocy 1000W. W konstrukcji zawarto analogowy mikrofon i łącza USB oraz Ethernet. Nie są znane dokładniejsze dane techniczne, ale w tym przypadku nie ma to większego znaczenia. Organic Harmony mają być po prostu piękne i drogie.
Organic Harmony Organic Harmony
Organic Harmony Organic Harmony
Organic Harmony Organic Harmony

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Organic Harmony - niezwykła kolumna ze złota za 5 mln euro
 / 
Komentarze do: Organic Harmony - niezwykła kolumna ze...
Lord pisze:

ja tam wolę i juz zdecydowalismy z zoną że kupujemy kolumny Zety Zero a raczej Zeta Zero . Bo cena normalna i też cudny jak i tu design. Tu cena chora , nawet na gruponie nie przejdzie hahahahaha Ale te też bardzo piekne jak i Zety Zero tylko ta cena chora......

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Organic Harmony - niezwykła kolumna ze złota za 5 mln euro