High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Ostrich Pillow Light - nowy wymiar drzemki w autobusie i pociągu

Gadżety

rss

Ostrich Pillow Light - nowy wymiar drzemki w autobusie i pociągu

2013.11.01//  J. Kruczek
Podczas długiej jazdy autobusem, pociągiem, czy nawet tramwajem pojawiają się pewne niedogodności. Szczególnie w długiej podróży, bądź po ciężkim dniu pracy człowiek ma ochotę się zdrzemnąć, bądź też robi to samoczynnie. Pobudka potrafi być bolesna, gdy na wyboju uderzy się głową o szybę.
Zobacz także: Hi-Sun - ręcznik, który umili plażowanie »Z rozwiązaniem przychodzi gadżet Ostrich Pillow Light. Jest to nic innego, jak dopracowana poduszka ochronna na głowę. Gadżet otula oczy, nos oraz uszy i efektywnie tłumi wszystkie uderzenia. Oczywiście pozwala tez na wygodne spoczęcie głowy na dowolnej ściance, stoliku czy oparciu.
Ostrich Pillow Light
Ostrich Pillow Light Ostrich Pillow Light
Ostrich Pillow Light


Zobacz także: Mu Space Music - odtwarzacz MP3 i przenośne łóżko w jednym »Poduszka Ostrich Pillow Light może być też wykorzystywana w domu podczas ewentualnej popołudniowej drzemki. Jednak jej atuty docenią głównie osoby korzystające dużo z transportu publicznego. Co ważne poduszka może też posłużyć w roli ciepłego szalika, gdy użytkownik będzie się przesiadał między kolejnymi środkami transportu. Prezentowany gadżet ma niedługo trafić na rynek, ale niestety nie jest jeszcze znana jego finalna cena.
Ostrich Pillow Light
Ostrich Pillow Light Ostrich Pillow Light
Ostrich Pillow Light
Ostrich Pillow Light

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ostrich Pillow Light - nowy wymiar drzemki w autobusie i pociągu

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Ostrich Pillow Light - nowy wymiar drzemki w autobusie i pociągu