High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Out of this World - klasyczny automat w nowoczesnej formie

Gadżety

rss


Warning: Creating default object from empty value in /www/www.banzaj.pl/class/web_poll.php on line 108

Out of this World - klasyczny automat w nowoczesnej formie

2011.02.23//  J. Kruczek
W świecie zdominowanym przez nowoczesne konsole i gadżety elektroniczne zabrakło miejsca dla klasycznych automatów do gier, które niegdyś dostarczały rozrywki milionom graczy. Jest jednak rozwiązanie dla osób, które z łezką w oku wspominają czasy spędzane w salonach gier.
Zobacz także: Misa Digital Guitar - gitara z dotykowym LCD zamiast strun »Out of this World to klasyczny automat zamknięty w nowoczesnej formie. Gadżet jest przeznaczony dla osób, które mają odpowiedni budżet i planują w swoim domu zbudować pokój nastawiony na rozgrywkę. Prezentowany automat idealnie się wpisze w pomieszczenie obok stołu bilardowego i niewielkiego barku. I co najważniejsze pozwoli na sentymentalną podróż w czasie.

Ankieta: Co sądzisz o Out of this World?

Out of this World Out of this World
Out of this World Out of this World
Out of this World Out of this World

Zobacz także: Ion Audio Concert Piano i Piano Master - stacje dokujące do iPada dla muzyków »Automat został wyposażony w 60 klasycznych gier takich, jak Pac-Man, Donkey Kong Junior czy Dig Dug. Urządzenie posiada wymiary 800x760x700 mm. Na konsoli sterującej znalazł się solidny 8-kanałowy joystick i klasyczne przyciski. Obudowę dostępną w trzech kolorach: czarnym, białym i czerwonym pokryto aż siedmioma warstwami lakieru, co zapewni trwałość koloru. Całość waży 75 kilogramów, co oznacza, ze mamy do czynienia z solidnym kawałkiem sprzętu. Urządzenie jest kierowane do bardzo zamożnych fanów klasyki. Cena Out of this World została ustalona na poziomie 3500 dolarów australijskich, czyli około 10 tysięcy złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Out of this World - klasyczny automat w nowoczesnej formie

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Out of this World - klasyczny automat w nowoczesnej formie