High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Overmax ActiveCam 3.1 - nowa kamera sportowa zmierza na rynek

Foto

rss

Overmax ActiveCam 3.1 - nowa kamera sportowa zmierza na rynek

2014.04.25//  J. Kruczek
Overmax już niedługo poszerzy ofertę swoich kamer sportowych o model ActiveCam 3.1. Nowy gadżet dla sportowców posiada szereg akcesoriów, w tym wodoszczelną obudowę oraz może się pochwalić nagrywaniem w rozdzielczości Full HD.
Zobacz także: GoPro HERO3+ Black Edition/Music - idealne narzędzie dla muzyków »Sporą zaletą kamery jest 140-stopniowy kąt widzenia oraz moduł WiFi pozwalający na bezprzewodową łączność z innymi urządzeniami. Overmax ActiveCam 3.1 pozwala rejestrować obraz z jakością Full HD przy prędkości 30 latek na sekundę.
Overmax ActiveCam 3.1
Overmax ActiveCam 3.1 Overmax ActiveCam 3.1
Overmax ActiveCam 3.1

Dołączana do zestawu obudowa pozwala na nurkowanie na głębokość do 30 metrów. Ochroni ona urządzenie także przed kurzem, pyłami czy uderzeniami. Warto też dodać, że kamera sama w sobie jest wodoodporna i wytrzymała. Co więcej producent dołącza wszystkie potrzebne akcesoria do zestawu. Z kamery można korzystać także w formie rejestratora samochodowego czy kamerki internetowej do videokonferencji.
Zobacz także: Polaroid XS9 - nowa kamera sportowa zadebiutowała w Polsce »Overmax ActiveCam 3.1 otrzymała 1,5-calowy ekran LED pozwalający na przejrzenie nagranych materiałów. Wszystkie materiały zarejestrujemy na kartach pamięci microSD. Nie zabrakło także mikrofonu, a zasilanie dostarczy akumulator o pojemności 1000 mAh. Debiut kamery będzie miał miejsce w maju, a cena niestety pozostaje tajemnicą.

Overmax ActiveCam 3.1
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Overmax ActiveCam 3.1 - nowa kamera sportowa zmierza na rynek

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Overmax ActiveCam 3.1 - nowa kamera sportowa zmierza na rynek