High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Ozone Blade - rasowa klawiatura dla graczy

Komputery i konsole

rss

Ozone Blade - rasowa klawiatura dla graczy

2013.02.11//  J. Kruczek
Ozone Blade jest klawiaturą mającą na celu ułatwić i umilić długotrwałą  rozgrywkę. Urządzenie zostało wykonane z dbałością o każdy najmniejszy szczegół, co jest charakterystyczne dla urządzeń gamingowych. Premiera rynkowa ma nastąpić już w marcu i sprzęt zapowiada się na godny uwagi.
Producent wykorzystał technologię membranową i zadbał o opcję Anti-Ghosting. Gracze skorzystają z dziesięciu przycisków funkcyjnych, którym przypiszą najczęściej wykorzystywane opcje. Co więcej Ozone Blade będzie kompatybilna z każdym Windowsem od 98 do 8. W ten sposób bez względu na komputer klawiatura zawsze zaoferuje pełną funkcjonalność.
Ozone Blade
Ozone Blade Ozone Blade
Ozone Blade


Zobacz także: CM Storm QuickFire TK - ergonomiczna i precyzyjna klawiatura dla graczy »Ozone Blade posiada 128 KB wbudowanej pamięci, co się przekłada na możliwość zapisania 50 makr przypisanych do pięciu profili. Kolejnym ważnym elementem jest blokada przycisku Windows. W ten sposób gracz nie wyrzuci gry przypadkowo do pulpitu w czasie rozgrywki. Całość została zamknięta w matowo, czarnej obudowie z podświetleniem LED. To ostatnie można zmieniać między czerwienią i niebieskim. Cena klawiatury zostanie zdradzona w najbliższym czasie i nie powinna być odstraszająca.
Ozone Blade
Ozone Blade Ozone Blade
Ozone Blade

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ozone Blade - rasowa klawiatura dla graczy

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Ozone Blade - rasowa klawiatura dla graczy