High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   PC Razer Leviathan V2 - ciekawy soundbar dla graczy

Komputery i konsole

rss

PC Razer Leviathan V2 - ciekawy soundbar dla graczy

2022.04.24//  B. Grycan
Leviathan V2 to najnowszy soundbar do komputerów PC w ofercie Razer, oferujący użytkownikowi klarowny dźwięk, bogaty w detale, zapewniający immersyjne wrażenia słuchowe — i to z poziomu biurka. Zestaw jest pierwszym soundbarem do gier oferującym dźwięk przestrzenny THX® Spatial Audio.

System Leviathan V2 składa się z dwóch pełnozakresowych przetworników, dwóch membran biernych, dwóch głośników wysokotonowych i skierowanego w dół subwoofera, co sumarycznie przekłada się na wyraźne, czyste tony wysokie i głębokie, mocne basy, które podniosą poziom doznań każdego rodzaju rozrywki przed komputerem. Ten wieloprzetwornikowy soundbar został zaprojektowany tak, aby zapewnić wysokiej jakości dźwięk w pełnym zakresie częstotliwości, czyniący każdy dialog w grze czy filmie bardziej wyrazistym i bliższym. Soundbar generuje również niskie tony o odpowiedniej mocy, dzięki którym pełne napięcia sceny akcji i ścieżki dźwiękowe dopełniają obraz jeszcze lepiej.
PC Razer Leviathan V2
PC Razer Leviathan V2
PC Razer Leviathan V2

Dzięki bogatemu portfolio opatentowanych rozwiązań stosowanych w obszarze rozrywki, Razer Leviathan V2 korzysta z technologii THX® Spatial Audio, aktywowanej z poziomu komputera. Znajdziemy tu także 18-strefowy system podświetlenia Razer Chroma RGB, dzięki czemu rozgrywka staje się jeszcze bardziej wciągająca, a gracz zyskuje możliwość pełnej personalizacji podświetlenia korzystając z niezliczonej liczby ustawień dynamicznych efektów świetlnych.

PC Razer Leviathan V2
Soundbar Leviathan V2 wyposażony jest w standard Bluetooth 5.2, który zapewnia użytkownikom stabilne połączenie i wygodę podczas przełączania się między sparowanymi urządzeniami. Razer Leviathan V2 to moc zamknięta w kompaktowych rozmiarach. Mamy tu m.in. odłączane nóżki, które umożliwiają graczom ustawienie głośnika pod idealnym kątem — tak, aby jak najlepiej pasował pod monitor. To soundbar, który wzbogaci każdą chwilę przed komputerem o niezapomniane wrażenia dźwiękowe.  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
PC Razer Leviathan V2 - ciekawy soundbar dla graczy

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   PC Razer Leviathan V2 - ciekawy soundbar dla graczy