High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   PQI H566 - pierwszy zewnętrzny dysk z USB 3.0 debiutuje na rynku

Komputery i konsole

rss

PQI H566 - pierwszy zewnętrzny dysk z USB 3.0 debiutuje na rynku

2010.03.25//  J. Kruczek
Technologia USB 3.0 ciągle jeszcze raczkuje mimo to na rynku pojawia się co raz więcej urządzeń obsługujących ten standard. Do sprzedaży wszedł właśnie pierwszy dysk zewnętrzny w pełni obsługujący standard USB 3.0, co sprawia, że urządzenie błyskawicznie przesyła pliki między sobą a komputerem.
Zobacz także: LaCie Rikiki, malutkie dyski przenośne »Największa zaletą dysku PQI H566 jest właśnie nowy standard USB, który umożliwia dziesięciokrotnie szybszy transfer plików niż obecnie spopularyzowane USB 2.0. Nowy dysk zapewnia transfer z prędkością 105 MB/s podczas odczytu danych oraz 99,9 MB/s przy zapisie. Oczywiście, aby uzyskać takie transfery konieczny będzie komputer wyposażony w USB 3.0 w przeciwnym przypadku dysk dostosuje się do przepustowości komputera.
PQI H566 PQI H566
PQI H566 PQI H566
PQI H566 PQI H566


Zobacz także: Dyski Toshiba w odjazdowej kolorystyce »Dużą zaleta nowego standardu jest mniejsze zużycie energii od urządzeń opartych na USB 2.0. PQI H566 został udostępniony w dwóch wersjach pojemnościowych, 320 oraz 500GB. Do urządzenia zostało dołączone specjalne oprogramowanie czuwające nad bezpieczeństwem danych. Zestaw zawiera także etui oraz kabel USB 3.0. Dysk został wyceniony na 369 złotych za wersję 320GB oraz 499 złotych za 500GB. Urządzenie można już znaleźć w większych sklepach na terenie naszego kraju.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
PQI H566 - pierwszy zewnętrzny dysk z USB 3.0 debiutuje na rynku

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   PQI H566 - pierwszy zewnętrzny dysk z USB 3.0 debiutuje na rynku