High-Tech & Gadżety » Audio-Video » PS3 Wireless Stereo Headset - Sony pokazało nowe słuchawki do PS3

Audio-Video

rss

PS3 Wireless Stereo Headset - Sony pokazało nowe słuchawki do PS3

PS3 Wireless Stereo Headset
2011.05.29  //  J. Kruczek
Posiadacze Playstation 3, jak i innych konsol dzielą się na dwie grupy. Graczy, którzy od czasu do czasu lubią sobie pograć w dobrą grę oraz takich, którzy podporządkowują grom niemal całe swoje życie. Właśnie z myślą o tych drugich powstała najnowsza wersja słuchawek do Playstation 3.
Zobacz także: Mi-Sport Wireless A2DP - bezprzewodowe słuchawki do nurkowania i nie tylko »PS3 Wireless Stereo Headset to zaawansowane słuchawki, które pozwalają na emitowanie dźwięku w systemie 7.1 Virtual Surround. Dodatkowymi atutami nowych słuchawek od Sony jest bezprzewodowa łączność z konsolą oraz wbudowany regulowany mikrofon. Producent zadbał też o specjalny nadajnik USB, dzięki któremu można korzystać ze słuchawek na komputerze.
PS3 Wireless Stereo Headset PS3 Wireless Stereo Headset
PS3 Wireless Stereo Headset PS3 Wireless Stereo Headset
PS3 Wireless Stereo Headset PS3 Wireless Stereo Headset


Zobacz także: Sound Blaster World of Warcraft - Creative wypuszcza słuchawki dla fanów WoW »PS3 Wireless Stereo Headset pozwoli na wyświetlenie wszystkich informacji o stanie słuchawek na ekranie telewizora. Użytkownik może w każdej chwili sprawdzić ile pozostało baterii i jaki jest poziom głośności. Poprzednie wersje słuchawek do PS3 wymagały zdjęcie urządzenia z głowy w celu sprawdzenia tych danych. Sony zapewnia, że PS3 Wireless Stereo Headset pozostawiają konkurencję daleko w tyle. Jak jest faktycznie dowiemy się we wrześniu, gdy sprzęt zadebiutuje w USA za cenę 100 dolarów. Niestety data europejskiej premiery nie jest jeszcze znana.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
HP Envy Curved All-In-One - komputer z zakrzywionym ekranem


Aby napisać komentarz lub zarejestruj.
0
Komentarze do:
PS3 Wireless Stereo Headset - Sony pokazało nowe słuchawki do PS3

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Extreme

  • Takich torów na świecie nie ma zbyt wiele, a trzeba przyznać, że robią one ogromne wrażenie...

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale CelebrityDo góry  //  High-Tech & Gadżety » Audio-Video » PS3 Wireless Stereo Headset - Sony pokazało nowe słuchawki do PS3