High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   PS3 Wireless Stereo Headset - Sony pokazało nowe słuchawki do PS3

Audio-Video

rss

PS3 Wireless Stereo Headset - Sony pokazało nowe słuchawki do PS3

2011.05.29//  J. Kruczek
Posiadacze Playstation 3, jak i innych konsol dzielą się na dwie grupy. Graczy, którzy od czasu do czasu lubią sobie pograć w dobrą grę oraz takich, którzy podporządkowują grom niemal całe swoje życie. Właśnie z myślą o tych drugich powstała najnowsza wersja słuchawek do Playstation 3.
Zobacz także: Mi-Sport Wireless A2DP - bezprzewodowe słuchawki do nurkowania i nie tylko »PS3 Wireless Stereo Headset to zaawansowane słuchawki, które pozwalają na emitowanie dźwięku w systemie 7.1 Virtual Surround. Dodatkowymi atutami nowych słuchawek od Sony jest bezprzewodowa łączność z konsolą oraz wbudowany regulowany mikrofon. Producent zadbał też o specjalny nadajnik USB, dzięki któremu można korzystać ze słuchawek na komputerze.
PS3 Wireless Stereo Headset PS3 Wireless Stereo Headset
PS3 Wireless Stereo Headset PS3 Wireless Stereo Headset
PS3 Wireless Stereo Headset PS3 Wireless Stereo Headset


Zobacz także: Sound Blaster World of Warcraft - Creative wypuszcza słuchawki dla fanów WoW »PS3 Wireless Stereo Headset pozwoli na wyświetlenie wszystkich informacji o stanie słuchawek na ekranie telewizora. Użytkownik może w każdej chwili sprawdzić ile pozostało baterii i jaki jest poziom głośności. Poprzednie wersje słuchawek do PS3 wymagały zdjęcie urządzenia z głowy w celu sprawdzenia tych danych. Sony zapewnia, że PS3 Wireless Stereo Headset pozostawiają konkurencję daleko w tyle. Jak jest faktycznie dowiemy się we wrześniu, gdy sprzęt zadebiutuje w USA za cenę 100 dolarów. Niestety data europejskiej premiery nie jest jeszcze znana.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Nokia 3.1 Plus - szczegółowe spojrzenie na smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
PS3 Wireless Stereo Headset - Sony pokazało nowe słuchawki do PS3

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

  • Porsche już szykuje nową generację modelu 911, która ma zadebiutować w przyszłym miesiącu. Nie...

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   PS3 Wireless Stereo Headset - Sony pokazało nowe słuchawki do PS3