High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   PSP Phone - Sony szykuje swojego smartfona

Telefony

rss

PSP Phone - Sony szykuje swojego smartfona

2010.03.07//  J. Kruczek
Amerykański Wall Street Journal opublikował ciekawa informację, z której wynika, że Sony szykuje nowego smartfona. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że ostatni telefon z logiem Sony zadebiutował w 2001 roku, a nowy smartfon ma mieć w sobie konsolę PSP.
Zobacz także: Sony PSP Go - zdjęcia nowej kosoli »Wcześniej pojawiały się sie plotki na temat połączenie możliwości PSP z telefonem, ale mówiono o urządzeniu pod marka Sony Ericsson, tymczasem najnowsze doniesienia wskazują, że Sony chce wytoczyć otwartą wojnę firmie Apple. PSP Phone ma powstać przy współpracy Sony i Sony Ericsson, obie firmy mają za zadanie połączyć najlepsze opcje topowych smartfonów z możliwościami oferowanymi przez PSP. Zaletą nowego telefonu poza możliwością grania w gry z PSP ma być dostęp do usługi Sony Online Service, która będzie czymś na wzór iTunes od Apple.
PSP Phone PSP Phone
PSP Phone PSP Phone
PSP Phone PSP Phone


Zobacz także: Apple pracuje nad własną konsolą do gier? »NIe wiadomo jeszcze, o jaki system będzie oparty PSP Phone, ale najprawdopodobniej będzie to bardzo zmodyfikowany Android albo autorski system Sony oparty o Linuxa. PSP Phone to nie jedyne urządzenie, jakie Sony chce wytoczyć przeciw Apple. Japońska firma pracuje już podobno nad tabletem internetowym pełniącym funkcję netbooka, czytnika ebooków oraz konsoli PSP. Nowy tablet ma być konkurencją dla iPada.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
PSP Phone - Sony szykuje swojego smartfona

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   PSP Phone - Sony szykuje swojego smartfona