High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Panasonic G20 - nowe telewizory plazmowe od kwietnia na rynku

Audio-Video

rss

Panasonic G20 - nowe telewizory plazmowe od kwietnia na rynku

2010.03.30//  J. Kruczek
Panasonic wprowadza do swojej oferty nowe telewizory plazmowe z serii G20 - TX-P46G20 oraz TX-P50G20. Oba modele charakteryzują się wysoką jakością obrazu oraz bogatymi możliwościami dodatkowymi. Dzięki nowym telewizorom, użytkownik może korzystać z internetu, oglądać filmy z kart SD oraz zapisywać programy telewizyjne na dysk zewnętrzny.
Zobacz także: Plazma BeoVision 4-103 czyli 103 cale od Bang & Olufsen »Nowe modele zawitają na sklepowych półkach juz w kwietniu i dadzą zupełnie nowe możliwości użytkownikom. Telewizory będą w stanie odtwarzać samodzielnie filmy w standardzie DivX i DivX HD z kart SD oraz pamięci USB. Funkcja DLNA pozwala też na odtwarzanie wszelkiego rodzaju plików multimedialnych, jak muzyka i zdjęcia. Do nowych plazm można tez podłączyć zewnętrzny dysk twardy o pojemności między 160GB a 1TB, na którym będzie możliwy zapis programów TV.
Panasonic G20 Panasonic G20
Panasonic G20 Panasonic G20
Panasonic G20 Panasonic G20

Telewizory wyposażono w funkcję Viera Cast, która umożliwia przeglądanie serwisów internetowych jak YouTube, Eurosport czy Picasa bezpośrednio z poziomu telewizora. Nowe plazmy mogą też obsługiwać klawiatury komputerowe oraz adaptery WiFi co pozwoli na łatwe łączenie się z domową siecią. Oba nowe modele mogą się pochwalić odświeżaniem obrazu na poziomie 0,001 milisekundy i kontrastem 5.000.000:1. System V-Audio Pro Sorround zapewnia dźwięk dookólny z zaledwie dwóch głośniczków.
Zobacz także: Samsung PN58B540 - nowa plazma 58 cali »Panasonic zdradził sugerowane ceny nowych modeli telewizorów z serii G20. Za model TX-P46G20 przyjdzie zapłacić 5499 złotych natomiast model TX-P50G20 wyceniono na 6299 złotych.

Panasonic G20 Panasonic G20
Panasonic G20 Panasonic G20
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Panasonic G20 - nowe telewizory plazmowe od kwietnia na rynku

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Panasonic G20 - nowe telewizory plazmowe od kwietnia na rynku