High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Panasonic HDC-SDT750 - konsumencka kamera HD 3D zadebiutowała na rynku

Foto

rss

Panasonic HDC-SDT750 - konsumencka kamera HD 3D zadebiutowała na rynku

2010.10.06//  J. Kruczek
Panasonic zaprezentował w połowie wakacji komercyjną kamerę Full HD 3D, która jako pierwsza ma zapewnić możliwość rejestracji obrazu stereoskopowego w najwyższej możliwej jakości. Model HDC-SDT750 zapowiadał się bardzo obiecująco i od wczoraj jest obecny na rynku.
Zobacz także: DXG - pierwsza mała kamera 3D i nowe modele HD »Najnowsza kamera z Japonii pozwala na łatwą rejestracje obrazów trójwymiarowych, co do tej pory było zarezerwowane głównie dla profesjonalnych ekip filmowych. Panasonic HDC-SDT750 w połączeniu z telewizorem 3D i odtwarzaczem Blu-ray pozwoli na oglądanie wakacyjnych przygód w jakości Full HD i z pełnym trójwymiarowym efektem.
Panasonic HDC-SDT750 Panasonic HDC-SDT750
Panasonic HDC-SDT750 Panasonic HDC-SDT750
Panasonic HDC-SDT750 Panasonic HDC-SDT750


Zobacz także: Rollei Movieline SD-23 - kamera Full HD z 23-krotnym zoomem optycznym »Nowy model charakteryzuje się specjalnym modułem posiadającym dwa zespoły optyczne, które odpowiadają za zapis równoległych obrazów w jakości Full HD. Za łączenie obrazu w trójwymiarową całość odpowiada system 3MOS, który płynnie przetwarza podwójne klatki w jedną całość. Panasonic HDC-SDT750 jest już dostępny w sklepach za cenę niespełna 6 tysięcy złotych. Kwota wygórowana jak za kompaktową kamerę, ale wielu ludzi zapłaci każde pieniądze za możliwość utrwalania wydarzeń z życia w trójwymiarze.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Panasonic HDC-SDT750 - konsumencka kamera HD 3D zadebiutowała na rynku

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Panasonic HDC-SDT750 - konsumencka kamera HD 3D zadebiutowała na rynku