High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Panasonic Lumix GF8 - zapowiedź nowego eleganckiego bezlusterkowca

Foto

rss

Panasonic Lumix GF8 - zapowiedź nowego eleganckiego bezlusterkowca

2016.02.17//  J. Kruczek
Panasonic zaprezentował aparat Lumix GF8. Nowy bezlusterkowiec posiada elegancką obudowę oraz kilka bardzo ciekawych cech. Zadbano między innymi o odchylany ekran pozwalający na swobodne wykonywanie autoportretów.
Panasonic Lumix GF8 pracuje w oparciu o matrycę CMOS o rozdzielczości 16 Mpix. Aparat może pracować w zakresie czułości ISO 200-25600 z możliwością rozszerzenia do ISO 100. Tryb seryjny pozwala na robienie zdjęć z prędkością 5,8 kl./s. filmy możemy zaś zapisać z prędkością 60 kl./s przy jakości Full HD.
Panasonic Lumix GF8
Panasonic Lumix GF8 Panasonic Lumix GF8
Panasonic Lumix GF8


Zobacz także: Sony A6300 - ciekawy bezlusterkowiec oficjalnie zapowiedziany »Na pokładzie znalazł się moduł WiFi pozwalający na szybką łączność z innymi urządzeniami. Niestety producent nie zdradził kompletnej specyfikacji swojego nowego modelu. Nie wiemy też w jakich konfiguracjach będzie dostępny. Póki co zdradzono, że Panasonic Lumix GF8 będzie dostępny od marca w Azji i Australii. Niedługo mają się pojawić szczegółowe informacje na temat sprzętu.

Panasonic Lumix GF8
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Panasonic Lumix GF8 - zapowiedź nowego eleganckiego bezlusterkowca

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Panasonic Lumix GF8 - zapowiedź nowego eleganckiego bezlusterkowca