High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Panasonic Lumix GH5S - nowy bezlusterkowiec zadebiutował na CES 2018

Foto

rss

Panasonic Lumix GH5S - nowy bezlusterkowiec zadebiutował na CES 2018

2018.01.09//  J. Kruczek
Panasonic Lumix GH5S był zapowiadany od dłuższego czasu, ale dopiero teraz producent zdecydował się zaprezentować bezlusterkowca. Premiera miała miejsce na targach CES 2018.
Nowy aparat ma się spisać między innymi w rękach filmowców dzięki szybkiemu systemowi ostrzenia. Producent zastosował matrycę MOS o rozdzielczości 10,2 Mpix. Pozwala ona na obsługę czułości ISO w zakresie 160-51200 z możliwością rozszerzenia do wartości 80-204800. Taki zakres robi wrażenie i pozwoli na pracę w bardzo złych warunkach oświetleniowych.
Panasonic Lumix GH5S
Panasonic Lumix GH5S Panasonic Lumix GH5S
Panasonic Lumix GH5S

Panasonic Lumix GH5S korzysta z układu autofocusa z możliwością pracy przy -5 EV. Oferuje on wsparcie dla technologii Depth From Defocus i ostrzy w czasie zaledwie 0,07 s. Aparat filmuje w jakości Cinema 4K przy prędkości 50/60 klatek na sekundę. Tryb seryjny umożliwia zapisanie zdjęć z wydajnością 11 kl./s.
Zobacz także: Sony A9 - nowy król bezlusterkowców »Na wyposażeniu aparatu znajdziemy wyjście słuchawkowe, wyjście mikrofonowe, złącza HDMI oraz USB typu C. Nie mogło zabraknąć modułów łączności bezprzewodowej Bluetooth i WiFi. Użytkownicy skorzystają z podwójnego slotu na karty SD, a kadrowanie ułatwi 3,2-calowy uchylny ekran. Panasonic Lumix GH5S zadebiutuje na rynku końcem stycznia za cenę około 2,5 tysiąca dolarów za samo body.
Panasonic Lumix GH5S
Panasonic Lumix GH5S
Panasonic Lumix GH5S
Panasonic Lumix GH5S

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Panasonic Lumix GH5S - nowy bezlusterkowiec zadebiutował na CES 2018

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Panasonic Lumix GH5S - nowy bezlusterkowiec zadebiutował na CES 2018