High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Panasonic Lumix GX7 - zaawansowany aparat ze stabilizowaną matrycą

Foto

rss

Panasonic Lumix GX7 - zaawansowany aparat ze stabilizowaną matrycą

2013.08.02//  J. Kruczek
Panasonic Lumix GX7 jest pierwszym bezlusterkowcem japońskiego producenta oferującym stabilizowana matryce Live MOS. Nowy model otrzymał ciekawe rozwiązania i został zamknięty w obudowie o nietypowym dla serii designie.
Producent zrezygnował z designu przypominającego lustrzanki. Zamiast tego otrzymaliśmy dobrze wyglądająca, kompaktowa obudowę wykonaną z magnezu. To zapewni wysoką wytrzymałość oraz niską masę nie przekraczającą 402 gramów z akumulatorem. Konstrukcja zdaje się też być przemyślana pod kątem ergonomii. Aparat korzysta z 16 megapikselowej matrycy wyposażonej w stabilizację. Do tej pory Panasonic korzystał ze stabilizacji w obiektywach.
Panasonic Lumix GX7
Panasonic Lumix GX7 Panasonic Lumix GX7
Panasonic Lumix GX7

Na pokładzie znalazł się 3-calowy ekran, ale mimo to zadbano o elektroniczny wizjer. Nie zabrakło modułów WiFi i NFC, które powoli stają się obowiązkowe. Mimo to cena w wysokości 4300 złotych może budzić pewne zastrzeżenia. Panasonic Lumix GX7 bez większych problemów wykona filmy w jakości Full HD 1080p przy prędkości nawet 60 klatek na sekundę.
Użytkownicy będą mogli skorzystać z ustawień czułości na poziomie ISO 125-25600. Wszystkie fotografie można zapisać na kartach SD/SDHC/SDXC. Zdjęcia seryjne wykonamy z wydajnością 5 klatek na sekundę. Panasonic Lumix GX7 prezentuje się wyśmienicie i mimo wysokiej ceny z pewnością znajdzie zwolenników. Premiera nastąpi w połowie września.
Panasonic Lumix GX7
Panasonic Lumix GX7 Panasonic Lumix GX7
Panasonic Lumix GX7
Panasonic Lumix GX7
Panasonic Lumix GX7

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Panasonic Lumix GX7 - zaawansowany aparat ze stabilizowaną matrycą

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Panasonic Lumix GX7 - zaawansowany aparat ze stabilizowaną matrycą