High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Panasonic Lumix TZ200 - nowy kompakt z serii Travel Zoom

Foto

rss

Panasonic Lumix TZ200 - nowy kompakt z serii Travel Zoom

2018.02.14//  J. Kruczek
Panasonic zaprezentował nowe aparaty fotograficzne. Jednym z nich jest przedstawiciel serii Travel Zoom o nazwie Lumix TZ200. Kompakt otrzymał 1-calową matrycę o rozdzielczości 20 megapikseli i obiektyw pracujący w zakresie ogniskowych 24-360 mm i jasności f/3.3-6.4.
Panasonic Lumix TZ200 może się pochwalić 5-osiową stabilizacją oraz nagrywaniem filmów w jakości 4K. Producent zapewnia, że specjalna konstrukcja obiektywu zagwarantuje doskonałe parametry optyczne. Użytkownik ma się cieszyć maksymalną ostrością obrazu przy minimalnym poziomie zniekształceń oraz flar.
Panasonic Lumix TZ200
Panasonic Lumix TZ200 Panasonic Lumix TZ200
Panasonic Lumix TZ200

Zastosowany system stabilizacji obrazu HYBRID O.I.S.+ ma gwarantować nieporuszone fotografie. Pozwala między innymi na wykonywanie zdjęć makro w odległości już 3 cm. Kadrowanie ułatwia 3-calowy ekran dotykowy oraz w przypadku mocnego słońca wizjer LVF.
Zobacz także: Fujifilm XP130 - zapowiedź nowego wytrzymałego aparatu »Panasonic Lumix TZ200 korzysta z nowego silnika pozwalającego na uzyskanie bardzo szybkiego autofokusa. Producent zadbał o szereg trybów pracy ułatwiających życie amatorom. Nie mogło zabraknąć modułów WiFi i Bluetooth, które ułatwią przesyłanie fotografii między urządzeniami. Całość zamknięto w eleganckim korpusie z aluminium. Z pewnością Panasonic Lumix TZ200 może się okazać dobrym kompanem w podróży.

Panasonic Lumix TZ200
Panasonic Lumix TZ200
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Panasonic Lumix TZ200 - nowy kompakt z serii Travel Zoom

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Panasonic Lumix TZ200 - nowy kompakt z serii Travel Zoom