High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Panasonic PT-ST10 - projektor stworzony do małych pomieszczeń

Audio-Video

rss

Panasonic PT-ST10 - projektor stworzony do małych pomieszczeń

2010.09.07//  J. Kruczek
Panasonic zaprezentował nowy projektor typu "short throw", który jest przeznaczony do projekcji dużych obrazów w małych pomieszczeniach. PT-ST10 idealnie spisze się w małych pomieszczeniach, takich jak biura czy sale lekcyjne.
Zobacz także: Sanyo PLC-WM4500L i PLC-WM5500L - nowe projektory trafią do sprzedaży w sierpniu »Nowy projektor oferuje jasność 2800 lumenów oraz krótki współczynnik rzutu na poziomie 0,5:1. Takie parametry pozwalają pokonać ograniczenia przestrzenne wielu pomieszczeń i pozwalają na projekcję dużych obrazów na niewielkich przestrzeniach. Samo urządzenie ma rozmiar kartki A4 i wazy zaledwie 3,1 kilograma, co nadaje mu dużą mobilność.
Panasonic PT-ST10 Panasonic PT-ST10
Panasonic PT-ST10 Panasonic PT-ST10
Panasonic PT-ST10 Panasonic PT-ST10


Zobacz także: LG CF3D, nowoczesny projektor Full HD »Panasonic PT-ST10 może wyświetlać obraz na różnych powierzchniach, dzięki czemu nie musi korzystać z ekranu projekcyjnego, co znacznie ułatwi korzystanie z urządzenia w małych pomieszczeniach. Funkcja inteligentnego zarządzania energią umożliwia korzystanie z projektora w niestabilnym środowisku elektrycznym. Natomiast funkcja Daylight View Basic pozwala na pracę w mocno oświetlonych pomieszczeniach. Co ważne projektor może tez być natychmiastowo odcięty od zasilania bez obawy o uszkodzenie lampy. Panasonic PT-ST10 już niedługo powinien się znaleźć na sklepowych półkach.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Panasonic PT-ST10 - projektor stworzony do małych pomieszczeń

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Panasonic PT-ST10 - projektor stworzony do małych pomieszczeń