High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Panasonic PT-VZ570 - pierwsze nieduże projektory LCD

Audio-Video

rss

Panasonic PT-VZ570 - pierwsze nieduże projektory LCD

2014.07.08//  J. Kruczek
Panasonic wprowadził na rynek nową serię projektorów PT-VZ570. Nowe modele stanowią cieka ofertę do budowy kina domowego i są pierwszymi na świecie projektorami LCD w kategorii poniżej 5 kg. Wyświetlają one obraz o bardzo wysokiej jasności oraz rozdzielczości WUXGA.
Seria Panasonic PT-VZ570 składa się z sześciu modeli oferujących wysoka jakość obrazu. Wszystkie urządzenia mogą się pochwalić żywotnością sięgającą 7000 godzin bez konserwacji. Duża w tym zasługa dopracowanego systemu Eco.
Panasonic PT-VZ570
Panasonic PT-VZ570 Panasonic PT-VZ570
Panasonic PT-VZ570

Użytkownicy otrzymają szerokie możliwości montażu projektorów na ścianie. Te nie tylko posiadają wygodne uchwyty montażowe, ale też obiektyw regulowany w pionie oraz systemy pozwalające dopasować obraz do wyświetlania pod kątem czy na nierównej powierzchni.
Zobacz także: BenQ MX768 i MW769 - projektory do budowy kina domowego i centrum biznesowego »Panasonic PT-VZ570 obsługują standard Miracast i bez problemu łączą się z urządzeniami mobilnymi. Specjalne aplikacje na Androida, iOS oraz Windowsa dają szerokie możliwości współpracy. Projektory Panasonic PT-VZ570 mają pozwolić na budowę wydajnego kina domowego i mają szansę na spotkanie się z ciepłym przyjęciem. Projektory powinny się powoli pojawiać w sklepach ze sprzętem.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Panasonic PT-VZ570 - pierwsze nieduże projektory LCD

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Panasonic PT-VZ570 - pierwsze nieduże projektory LCD