High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Panasonic SC-ALL8 i SC-ALL3 - systemy głośnikowe do stosowania w wielu pomieszczeniach

Audio-Video

rss

Panasonic SC-ALL8 i SC-ALL3 - systemy głośnikowe do stosowania w wielu pomieszczeniach

2014.04.16//  J. Kruczek
Panasonic wprowadza na europejski rynek nowe systemy głośników bezprzewodowych SC-ALL8 i SC-ALL3. Kolumny w połączeniu z platformą AllPlay pozwolą stworzyć konfigurację obejmująca kilka pomieszczeń. Przesył muzyki będzie się odbywał z pomocą sieci WiFi.
Zobacz także: Microlab FC60BT - zestaw głośnikowy 2.1 z oryginalnymi satelitami »Dźwięk do głośników można przesyłać także z urządzeń mobilnych z systemami Android oraz iOS. Co ciekawe system zbudowany z nowych głośników może pracować w dwóch trybach. Jeden pozwoli na odtwarzanie tego samego utworu we wszystkich pomieszczeniach. Drugi zaś daje możliwość odtwarzania innej muzyki na każdym z głośników.
Panasonic SC-ALL8 i SC-ALL3
Panasonic SC-ALL8 i SC-ALL3 Panasonic SC-ALL8 i SC-ALL3
Panasonic SC-ALL8 i SC-ALL3

Panasonic SC-ALL8 i SC-ALL3 zostały wyposażone w najnowsze technologie producenta uwydatniające generowany dźwięk. Każdy egzemplarz został wyposażony w wewnętrzny przetwornik DAC 192 kHz/24 bity, który dba o odbieranie bezstratnego sygnału.
Zobacz także: JBL Authentic L8 - samodzielna kolumna do bezprzewodowego odtwarzania »Panasonic SC-ALL8 jest systemem składającym się z pięciu kolumn, zaś SC-ALL3 składa się z czterech kolumn. W obu przypadkach znajdziemy dwa woofery i dwa tweetery. W większym zestawie zastosowano także subwoofer. Panasonic SC-ALL8 i SC-ALL3 powinny niedługo trafić na nasz rynek. Niestety nie znamy polskich cen zestawów głośnikowych.

Panasonic SC-ALL8 i SC-ALL3
Panasonic SC-ALL8 i SC-ALL3
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Panasonic SC-ALL8 i SC-ALL3 - systemy głośnikowe do stosowania w wielu pomieszczeniach

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Panasonic SC-ALL8 i SC-ALL3 - systemy głośnikowe do stosowania w wielu pomieszczeniach