High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Panasonic TM-35 - najlżejsza kamera HD od lipca na rynku

Foto

rss

Panasonic TM-35 - najlżejsza kamera HD od lipca na rynku

2010.06.07//  J. Kruczek
Producenci sprzętów elektronicznych prześcigają się w produkcji coraz mniejszych i lżejszych urządzeń, które mają ułatwić życie. Najnowszy rekordzista na rynku kamer HD to nowy model Panasonic TM-35, który wazy zaledwie 185 gramów.
Zobacz także: JVC zaprezentowało nową kamerę Everio z obsługą Bluetooth »Panasonic TM-35 to wysokiej jakości kamera HD, która przede wszystkim ma być bardzo wygodna w użyciu. Wszystko za sprawa znacznego ograniczenia jej wagi, co sprawia, że kamera nie obciąża zbyt mocno ręki. Nowy model posiada niewielkie wymiary 51,5x107,5x57,5mm i bardzo niską wagę 185 gramów. Nowa kamera będzie dostępna w czterech wersjach kolorystycznych: fioletowej, białej, złotej i szarej. Nowe urządzenie ma być idealnym gadżetem na wakacyjne wycieczki.
Panasonic TM-35 Panasonic TM-35
Panasonic TM-35 Panasonic TM-35
Panasonic TM-35 Panasonic TM-35


Zobacz także: DXG - pierwsza mała kamera 3D i nowe modele HD »Panasonic TM-35 rejestruje filmy w jakości Full HD 1080i w formacie AVCHD. Ciekawa funkcją jest możliwość równoczesnego kręcenia filmów i robienia zdjęć. Kamera przechowuje filmy na kartach pamięci SD/SDHC/SDXC o pojemności nieprzekraczającej 32GB. Dodatkowo kamera zapewnia 23-krotny zoom, stabilizację obrazu oraz funkcję rozpoznawania i śledzenia aż sześciu twarzy. Urządzenie rejestruje dźwięk w systemie Dolby Digital. Dwukanałowy mikrofon ma sprawić, że szumy wiatru będą niesłyszalne. Panasonic TM-35 trafi na rynek 1 lipca w Japonii. W późniejszym terminie producent poda plany odnośnie dalszej dystrybucji. Kamera została wstępnie wyceniona na 810 dolarów, czyli około 2700 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Panasonic TM-35 - najlżejsza kamera HD od lipca na rynku

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Panasonic TM-35 - najlżejsza kamera HD od lipca na rynku