High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Panasonic Viera wzbogaci się o modele TX-L42V20 i TX-L37V20

Audio-Video

rss

Panasonic Viera wzbogaci się o modele TX-L42V20 i TX-L37V20

2010.06.28//  J. Kruczek
Telewizory Panasonic Viera powiększyły się o kolejne dwa modele, które zawitały na polskim rynku. Modele TX-L42V20 i TX-L37V20 oferują nie tylko bardzo dobre parametry, ale także możliwość podłączenia klawiatury oraz korzystania z komunikatora Skype.
Zobacz także: Newsight 3DTV - 70-calowy ekran trójwymiarowy bez okularów »Nowe telewizory posiadają obudowę przypominającą fakturą polerowaną stal. Podświetlenie diodami LED pozwoliło na skonstruowanie bardzo cienkich telewizorów, których grubość wynosi kolejno 39 i 45 mm. Nowe telewizory z serii V20 oferują przekątną obrazu 37 i 42 cale.
Panasonic Viera Panasonic Viera
Panasonic Viera Panasonic Viera
Panasonic Viera Panasonic Viera

Ważną cechą jest wykorzystanie panelu IPS, który oferuje kąt widzenia 178 stopni, co pozwala na swobodne oglądanie telewizji z każdego miejsca w pokoju. Nowe telewizory oferują kontrast 2000000:1, a za dobre audio odpowiadają dwa 10-watowe głośniki wspierane przez system V-Audio Pro Surround. Oba nowe modele posiadają czytniki kart pamięci oraz po dwa porty USB, dzięki temu można na telewizorze odtwarzać pliki multimedialne z przenośnych nośników danych.
Zobacz także: HANNSsoccer - telewizor Full HD dla fanów piłki nożnej »Porty USB pozwalają też na podłączenie dysku twardego, na który będą zapisywane programy telewizyjne oglądane na telewizorze. Adapter WiFi pozwala na dostęp do domowej sieci i obsługę portali społecznościowych. Nowe modele Panasonic V20 TX-L42V20 oraz TX-L37V20 będą kosztować kolejno 6399 złotych oraz 5899 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Panasonic Viera wzbogaci się o modele TX-L42V20 i TX-L37V20

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Panasonic Viera wzbogaci się o modele TX-L42V20 i TX-L37V20