High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Panasonic planuje powrócić ze smartfonami na zachodnie rynki

Telefony

rss

Panasonic planuje powrócić ze smartfonami na zachodnie rynki

2013.07.14//  J. Kruczek
Panasonic kilkukrotnie próbował zaistnieć na rynku smartfonów. Producent prezentował ciekawe urządzenia, ale ich cena oraz mizerny marketing i wsparcie za każdym razem doprowadzały do zniknięcie japońskiego producenta z międzynarodowych rynków.
Obecnie Panasonic prowadzi sprzedaż swoich smartfonów w Japonii, a od niedawna także w Indiach. Niestety na tym drugim rynku wysoka cena produktów firmy nie pozwoliła na odniesienie sukcesu. Nie przeszkodziło to producentowi w ogłoszeniu planów na najbliższą przyszłość. Panasonic zapowiedział właśnie, że wróci na międzynarodowe rynki ze swoimi smartfonami.
Panasonic Eluga
Panasonic Eluga Panasonic Eluga
Panasonic Eluga


Zobacz także: Sharp SHL22 - smartfon z ekranem IGZO i pojemnym akumulatorem »Zdaniem producenta Europa i USA są na tyle chłonne, że przyjmą produkty Panasonica. Pozostaje jedynie pytanie z czym firma chce podbić rynek. W Japonii sprzedawana jest dobrze znana Eluga, która mimo rewelacyjnych możliwości nie spotkała się ciepłym przyjęciem zachodnich rynków. W Indiach sprzedawany jest mało wyróżniający się i drogi model P51. Wygląda więc na to, że Panasonic w najbliższym czasie zaprezentuje nam nową linię smartfonów. Mamy nadzieję, że tym razem na rynek trafi na prawdę atrakcyjna sprzętowo i cenowo oferta.
Panasonic Eluga
Panasonic Eluga Panasonic Eluga
Panasonic Eluga
Panasonic Eluga
Panasonic Eluga
Panasonic Eluga

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Panasonic planuje powrócić ze smartfonami na zachodnie rynki

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Panasonic planuje powrócić ze smartfonami na zachodnie rynki