High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Panasonic szykuje premierę nowych kin domowych z serii SC-BTT

Audio-Video

rss

Panasonic szykuje premierę nowych kin domowych z serii SC-BTT

2014.03.30//  J. Kruczek
Panasonic wprowadzi w tym roku na polski rynek trzy zestawy kina domowego o oznaczeniach SC-BTT885, SC-BTT865 i SC-BTT505. Jak zapewnia producent 1200-watowe modele mają zapewnić skalowanie do 4K oraz całą mnogość opcji sieciowych.
Zobacz także: Harman Kardon poszerzył ofertę zestawów kina domowego z serii BDS 5.1 »Nowe zestawy mają obsługiwać kinowy dźwięk 3D w 36 kanałach. Fizycznie mamy do czynienia z zestawem 5.1, a pozostałe 31 kanałów to tak zwane głośniki wirtualne. W kwestii mocnych basów wykorzystamy 20-centymetrowy subwoofer bass reflex. Pozostałe głośniki to środkowy 6,5-centymetrowy i 8-centymetrowe głośniki przednie i otaczające.
Panasonic SC-BTT885, SC-BTT865 i SC-BTT505
Panasonic SC-BTT885, SC-BTT865 i SC-BTT505 Panasonic SC-BTT
Panasonic SC-BTT885, SC-BTT865 i SC-BTT505

Producent do poprawy dźwięku wykorzystał technologię LincsD-Amp drugiej generacji. Ma ona minimalizować utratę danych i powstawanie szumów. Według zapewnień zestawy Panasonic SC-BTT885, SC-BTT865 i SC-BTT505 zapewniają skalowanie do 4K Ultra HD w sposób dorównujący odtwarzaniu materiałów nagranych w wysokiej rozdzielczości.
Zobacz także: Loewe 3D Orchestra IS - wydajny system do budowy kina domowego »Nie licząc przewodowych połączeń użytkownicy skorzystają z modułów Bluetooth oraz WiFi. To pozwoli na odtwarzanie materiałów z sieci oraz z urządzeń mobilnych. Dużą zaletą w modelach Panasonic SC-BTT885 i SC-BTT865 są bezprzewodowe tylne głośniki. Dzięki temu można satelity ustawić w dowolnych miejscach bez konieczności ciągnięcia kabli. Nie znamy jeszcze dokładnych dat premiery i cen nowych zestawów, ale warto będzie zwrócić na nie uwagę.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Panasonic szykuje premierę nowych kin domowych z serii SC-BTT

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Panasonic szykuje premierę nowych kin domowych z serii SC-BTT