High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Panasonic szykuje własne gogle wirtualnej rzeczywistości

Gadżety

rss

Panasonic szykuje własne gogle wirtualnej rzeczywistości

2015.02.15//  J. Kruczek
Panasonic zaprezentował na specjalnej konferencji w Japonii swoje własne gogle wirtualnej rzeczywistości. Urządzenie nie jest jeszcze gotowe do produkcji, ale koncept zrobił dobre wrażenie na gościach obecnych podczas prezentacji.
Zobacz także: Samsung Galaxy Note 4, Note Edge, Gear S i Gear VR - gorące debiuty na IFA 2014 »Urządzenie ma zostać wprowadzone na rynek najpóźniej do 2020 roku. Wtedy też pojawi się specjalna kamera do filmowania pełnej panoramy. Oba urządzenia mają między innymi podnieść doznania z oglądania Igrzysk Olimpijskich w 2020 roku.
Panasonic VR
Panasonic VR Panasonic VR
Panasonic VR


Zobacz także: Oakley Airwave HUD - gogle z zaawansowanym wyświetlaczem »Na dzień dzisiejszy nie wiemy o nich zbyt wiele. Gogle Panasonica zostały wyposażone w ekran OLED pokrywający kąt widzenia 90 stopni. Obraz ma być wyświetlany z prędkością maksymalnie 75 klatek na sekundę. Dość ciekawie wyglądają końcówki do zakładania na uszy. Pomysł wydaje się oryginalny choć wykonanie sprawia wrażenie prowizorycznego. Zobaczymy, jak będzie wyglądać finalny produkt. Miejmy nadzieję, że prototyp doczeka się szybko szerszej prezentacji.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Panasonic szykuje własne gogle wirtualnej rzeczywistości

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Panasonic szykuje własne gogle wirtualnej rzeczywistości