High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Panasonic wprowadza do Polski nowe zestawy audio z serii SC-HC

Audio-Video

rss

Panasonic wprowadza do Polski nowe zestawy audio z serii SC-HC

2014.08.14//  J. Kruczek
Panasonic zaprezentował nowe interesujące zestawy audio przeznaczone głównie dla młodszych melomanów ceniących sobie wysoka jakość, nowoczesny design i najnowsze rozwiązania technologiczne.
Zobacz także: Beats Pill 2.0 oficjalnie debiutuje w polskich sklepach »Modele SC-HC49, SC-HC39, SC-HC29 i SC-HC19 mają się spisać doskonale w niewielkich pomieszczeniach. W modelach SC-HC49, SC-HC39 znajdziemy efektowne wykończenie w postaci siatki ze stali nierdzewnej. Te urządzenia mogą się też pochwalić zastosowaniem nowej generacji wzmacniacza LincsD-Amp.
Panasonic SC-HC29
Panasonic SC-HC29 Panasonic SC-HC29
Panasonic SC-HC29

Zestawy Panasonic SC-HC49, SC-HC39, SC-HC29 pozwalają na bezprzewodowy przesył muzyki za pośrednictwem technologii Bluetooth. SC-HC49 i SC-HC39 są niemal identyczne i korzystają z 6,5-calowego głośnika szerokopasmowego i cechują się mocą wyjściową 40 W. Mogą one być montowane na ścianie, a różnią się tym, że model z wyższym numerem posiada stację dokująca dla iPhone'a 5S/C.
Zobacz także: Creative T3250 - nowy zestaw audio 2.1 z łącznością Bluetooth »Panasonic SC-HC29 i SC-HC19 to również bliźniacze urządzenia, a różnica między nimi polega na obecności łączności Bluetooth w tym pierwszym. W obu przypadkach zastosowano głośnik szerokopasmowy o średnicy 8 centymetrów. Wszystkie zestawy powinny niedługo być dostępne w sklepach ze sprzętem audio.

Panasonic SC-HC29
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Panasonic wprowadza do Polski nowe zestawy audio z serii SC-HC

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Panasonic wprowadza do Polski nowe zestawy audio z serii SC-HC