High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Panasonic zapowiada cztery kompaktowe systemy audio z serii SC-HC

Audio-Video

rss

Panasonic zapowiada cztery kompaktowe systemy audio z serii SC-HC

2014.04.02//  J. Kruczek
Panasonic w tym roku planuje wiele premier w zakresie sprzętu audio-video. Dziś mamy okazje zapoznać się z planami względem kompaktowych zestawów muzycznych. Japoński producent wyda na polski rynek w najbliższym czasie aż cztery nowe systemy: SC-HC49, SC-HC39, SC-HC29 i SC-HC19.
Zobacz także: SoundWall - system audio zamknięty w obrazie »We wszystkich nowych systemach audio znajdziemy zaawansowane technologie oraz możliwość streamingu. W modelu SC-HC49 znajdziemy dodatkowo stację dokującą dla najnowszych telefonów Apple. Panasonic SC-HC49 i Panasonic SC-HC39 korzystają z najnowszej generacji wzmacniacza LincsD-Amp. Ma on za zadanie minimalizować utratę danych i szumy, co się przełoży na obniżanie utraty jakości przez przesyłany bezprzewodowo dźwięk.
Panasonic SC-HC
Panasonic SC-HC Panasonic SC-HC 2014
Panasonic SC-HC

Producent przekonuje, że zadbał o niwelowanie niepożądanych drgań, a konstrukcja głośników i obudowy zapewni doskonały, jak na tą klasę sprzętu bass. Panasonic SC-HC49 i Panasonic SC-HC39 różnią się od siebie stacją dokującą na iPhone'a 5S/C. Pozostałe elementy są identyczne i tak w obudowie znalazły się dwa pasywne radiatory, 6,5-centymetrowy głośnik szerokopasmowy z bambusową membraną. Moc zestawów wyniesie 40 W. Oczywiście na pokładzie znalazł się moduł Bluetoth.
Zobacz także: Scansonic S5BT - stylowe i wydajne głośniki do niewielkich pomieszczeń »W przypadku modeli Panasonic SC-HC29 i SC-HC19 wykorzystano 8-centymetrowy głośnik szerokopasmowy. Moc zaś wynosi w obu przypadkach 20 W. Główna różnica to brak modułu Bluetooth w wersji SC-HC19. Panasonic wprowadzi wszystkie zestawy w najbliższym czasie na rynek polski, ale niestety nie znamy ich cen.

Panasonic SC-HC
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Panasonic zapowiada cztery kompaktowe systemy audio z serii SC-HC

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Panasonic zapowiada cztery kompaktowe systemy audio z serii SC-HC