High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Parrot Bebop 2 Power - bardziej wydajna wersja drona

Gadżety

rss

Parrot Bebop 2 Power - bardziej wydajna wersja drona

2017.10.06//  J. Kruczek
Parrot Bebop 2 jest bardzo dobrym dronem, który właśnie doczekał się wersji Power. Ta jak można się domyślać będzie oferować lepszą baterię, a co za tym idzie większy zasięg.

Na pokładzie drona znalazł sie akumulator 3350 mAh, który ma zapewnić nawet pół godziny lotu. To oznacza czas zabawy dłuższy o 5 minut. Tutaj warto dodać, że w zestawie znajdziemy dwa takie akumulatory, więc jedna sesja może trwać nawet do godziny.
Parrot Bebop 2 Power
Parrot Bebop 2 Power Parrot Bebop 2 Power
Parrot Bebop 2 Power

Parrot Bebop 2 Power potrafi się rozpędzić do 65 km/h i otrzymał nowe profile sterowania. Poprawiono start z ręki, a w aplikacji można mu wskazać miejsce, w które ma samodzielnie polecieć. Na pokładzie znalazła się kamera 14 Mpix z trójosiową stabilizacją. Pozwala ona rejestrować obraz w Full HD przy 30 kl./s. Śledzenie optyczne i GPS pozwalają na śledzenie operatora bądź innego celu.
Zobacz także: DJI Mavic Pro - mocna odpowiedź na drona GoPro Karma »W zestawie znajduje się także kontroler z przystawką dla smartfona oraz gogle FPV. Parrot Bebop 2 Power trafił na rynek w cenie 2999 złotych.
Parrot Bebop 2 Power
Parrot Bebop 2 Power
Parrot Bebop 2 Power

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Parrot Bebop 2 Power - bardziej wydajna wersja drona

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Parrot Bebop 2 Power - bardziej wydajna wersja drona