High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Pendrive o pojemności 128GB od Team Group

Komputery i konsole

rss

Pendrive o pojemności 128GB od Team Group

2009.12.03//  J. Kruczek
Pendrive to podstawowe narzędzie każdego użytkownika komputera. Wraz z postępem technologicznym rosną wymagania stawiane producentom. Na przeciw rynkowym zapotrzebowaniom wychodzi tajwańska firma Team Group i stworzyła linie przenośnych pamięci o bardzo dużej pojemności.
Zobacz także: Panasonic ADA - nośniki wytrzymujące 50 lat »Urządzenia trafią na rynek w czterech wersjach pojemnościowych, 13,32 i 64 gigowych. Prawdziwą perełką będzie jednak pendrive o pojemności 128GB. Jak zapewnia producent nie tylko pojemność ma być atutem nowych pamięci. Urządzenia ma cechować także duża prędkość odczytu i zapisu sięgająca odpowiednio 34MB/s dla zapisu danych na urządzeniu i 31MB/s dla odczytu danych.

Team Group X091 Team Group X091Zobacz także: PQI H560, pancerny dysk przenośny »Obudowa pendrive'ów została ładnie zaprojektowana i może się podobać. Urządzenie posiada wsparcie dla niemal wszystkich systemów operacyjnych na rynku i obsługuje interfejs USB 2.0. Wtyk USB jest chowany w obudowie dzięki czemu zniknie problem gubiącego się kapturka. Producent nie podał jeszcze ceny nowych urządzeń, wiadomo tylko, że trafią do sprzedaży jeszcze w tym roku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Pendrive o pojemności 128GB od Team Group

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Pendrive o pojemności 128GB od Team Group