High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Pentagram Monster X5 - smartfon z wydajnymi akumulatorami

Telefony

rss

Pentagram Monster X5 - smartfon z wydajnymi akumulatorami

2013.09.16//  J. Kruczek
Pentagram Monster X5 nie powala specyfikacją, ale posiada jedną bardzo ważną cechę. Nowy smartfon będzie dostępny w dwóch wersjach różniących się zastosowanym akumulatorem. Podstawowy wariant posiada wydajny moduł o pojemności 3000 mAh, zaś rozbudowana wersja może się pochwalić akumulatorem o pojemności 6000 mAh.
Zobacz także: Motorola Droid 5 - wyciekły zdjęcia nowego slidera »W związku z dwoma różnymi modułami poszczególne wersje różnią się obudową. Większy akumulator wymagał grubszej konstrukcji wynoszącej 14,8 mm. W przypadku mniejszego akumulatora obudowa ma grubość zaledwie 9,8 mm. Producent w nowym modelu postawił na 5-calowy ekran o rozdzielczości 1280x720 pikseli.
Pentagram Monster X5
Pentagram Monster X5 Pentagram Monster X5
Pentagram Monster X5


Zobacz także: Nokia Lumia 620 z panelem odpornym na wodę i kurz »Pentagram Monster X5 jest napędzany procesorem Qualcomm Snpadragon S4 o taktowaniu 1,2 GHz i wspomaganym przez 1 GB pamięci RAM. Użytkownicy będą się musieli zadowolić pamięcią wewnętrzną o pojemności zaledwie 4 GB z możliwością poszerzenia kartami microSD. Nieźle prezentują się kamery o rozdzielczościach 8 i 2 Mpix. Wyposażenie obejmuje moduły WiFi i Bluetooth oraz A-GPS. Nie zabrakło obsługi dwóch kart SIM. Niestety nie jest znana cena ani data premiery nowego modelu.

Pentagram Monster X5
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Pentagram Monster X5 - smartfon z wydajnymi akumulatorami

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Pentagram Monster X5 - smartfon z wydajnymi akumulatorami