High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Pentax K-70 - zaawansowana lustrzanka dla amatorów

Foto

rss

Pentax K-70 - zaawansowana lustrzanka dla amatorów

2016.06.14//  J. Kruczek
Pentax K-70 jest dowodem na to, że aparat dla amatorów może oferować zaawansowane funkcje, które pozwolą na poważne rozwinięcie umiejętności.

Obudowa lustrzanki została uszczelniona i zapewnia odporność przed najróżniejszymi niekorzystnymi warunkami. W wytrzymałym korpusie znalazła się matryca APS-C o rozdzielczości 24 Mpix. Producent wyposażył lustrzankę w procesor PRIME MII. Do tego trzeba dodać, że użytkownicy otrzymają hybrydowy AF sprawdzający się podczas filmowania.
Pentax K-70
Pentax K-70 Pentax K-70
Pentax K-70

Pentax K-70 może się pochwalić matrycową stabilizacją obrazu ze skutecznością 4,5 EV. Standardowy układ AF obsługuje 11 punktów. Miłośnicy filmowania będą mogli się cieszyć zapisem nagrań w Full HD oraz możliwością zapisywania materiałów 4K złożonych z sekwencji zdjęć.
Zobacz także: Canon EOS 1300D - prezentacja nowej lustrzanki dla amatorów »Pentax K-70 pozwala regulować czułość w zakresie ISO 100-102400. Wszystkie materiały można zapisać na kartach pamięci SD, SDHC i SDXC. Wydajność akumulatora oszacowano na około 480 zdjęć. Pentax K-70 ma się pojawić na rynku latem za cenę około 650 dolarów.
Pentax K-70
Pentax K-70
Pentax K-70
Pentax K-70
Pentax K-70
Pentax K-70

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Pentax K-70 - zaawansowana lustrzanka dla amatorów

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Pentax K-70 - zaawansowana lustrzanka dla amatorów