High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Phantom Miro M320S - profesjonalna kamera za 24 tysiące dolarów

Foto

rss

Phantom Miro M320S - profesjonalna kamera za 24 tysiące dolarów

2012.04.07//  J. Kruczek
Vision Research zaprezentowało nową profesjonalną kamerę Phantom Miro M320S, która jest tańszą i bardziej dostępną wersją słynnych modeli Phantom Flex. Urządzenie pozwala na rejestrowanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości przy 1380 klatkach na sekundę. Obniżenie jakości do Full HD pozwala wykonać ujęcia z prędkością 1500 klatek na sekundę.
Phantom Miro M320S pozwoli na wykonanie niezwykłych ujęć niemożliwych dla zwykłych rejestratorów. Kamerę wyposażono w sensor CMOS o rozdzielczości 1920x1200 pikseli. Producent zachwala się również specjalnym systemem mikrosoczewek, które dają dodatkowe światło na sensor. Dzięki temu kamera będzie rejestrowała dobry obraz nawet podczas gorszego oświetlenia.
Phantom Miro M320S Phantom Miro M320S
Phantom Miro M320S Phantom Miro M320S
Phantom Miro M320S Phantom Miro M320S


Zobacz także: TS3Cine - kompaktowa kamera do ujęć HD z prędkością 720 klatek na sekundę »Oczywiście oprócz rejestrowania w zawrotnych prędkościach można kamerę przestawić na tryb standardowy 24 klatek na sekundę. Phantom Miro M320S musi być dopracowana w każdym calu, co zaowocowało między innymi termoelektrycznym układem chłodzenia matrycy. Rejestrowany obraz można przesyłać bezpośrednio na komputer bądź na wewnętrzną pamięć CineFlash o pojemności 240 GB. Ta wartość nie pozwoli jednak na zapisanie sporej ilości filmu. W najwyższej jakości i prędkości pamięć zmieści zaledwie 2,3 sekundy materiału. Cena 24 tysięcy dolarów za najtańszą wersje może odstraszać. Profesjonaliści szukający kamery do szybkich ujęć wiedzą jednak, że ten przedział cenowy mieści Phantom Miro M320S w klasie kamer budżetowych.

Phantom Miro M320S Phantom Miro M320S
Phantom Miro M320S Phantom Miro M320S
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Phantom Miro M320S - profesjonalna kamera za 24 tysiące dolarów

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Phantom Miro M320S - profesjonalna kamera za 24 tysiące dolarów