High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Phil Spencer zapewnia, że nie powstanie "Xbox One i pół"

Komputery i konsole

rss

Phil Spencer zapewnia, że nie powstanie "Xbox One i pół"

2016.04.04//  J. Kruczek
Phil Spencer odpowiada w Microsofcie za gry i konsole. To on odpowiada za najważniejsze ruchy amerykańskiego giganta w kwestii gamingu. Ostatnio spore zamieszanie wywołały doniesienia na temat konsoli Playstation 4.5 i wszyscy oczekiwali ruchu ze strony Microsoftu.

W mediach zaczęły się pojawiać spekulacje na temat Xboxa One i pół. Phil Spencer postanowił odnieść się do sprawy i przedstawić stanowisko swoje oraz Microsoftu na ten temat. Jak powiedział w jednym z wywiadów Microsoft nie ma zamiaru bawić się w aktualizację sprzętową Xboxa. Tym samym żaden Xbox One i pół nie powstanie.
Xbox One
Xbox One Xbox One
Xbox One

Phil stwierdził, że nikogo takie zabawy w Microsofcie nie interesują. Jeżeli dojdzie do aktualizacji sprzętowej to będą to daleko idące zmiany, a co za tym idzie zupełnie nowa konsola. Obecnie gigant jest zadowolony z Xboxa One. Sprzęt działa dobrze, a serwery Xbox Live nie zawodzą. Co więcej teraz dojdzie do połączenia platform Xboxa i Windowsa 10, więc Microsoft obrał już swoją strategię na najbliższy czas.

Tak naprawdę dalej nie wiadomo co dokładnie knuje Microsoft. Ostatnio pojawiły się doniesienia, że Xbox One może się doczekać wymiennych podzespołów. A może koncern pokaże nowa konsolę szybciej niż się tego spodziewamy. Na pewno przełomem w informacjach będą zbliżające się targi E3. Wtedy powinniśmy poznać większość sprzętowych planów.
Xbox One
Xbox One
Xbox One

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Phil Spencer zapewnia, że nie powstanie "Xbox One i pół"

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Phil Spencer zapewnia, że nie powstanie "Xbox One i pół"