High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Philips Fidelio DTM5095 - nowoczesna wieża ze stacją dokującą na iPhone'a

Audio-Video

rss

Philips Fidelio DTM5095 - nowoczesna wieża ze stacją dokującą na iPhone'a

2013.08.28//  J. Kruczek
Philips rozwija ofertę swoich urządzeń audio. Dołączyła do nich wieża ze stacją dokującą Fidelio DTM5095. Urządzenie jest w efekcie samodzielnie stojącą kolumna głośnikowa wyposażona w system audio i stację dokującą dla smartfonów Apple.
Na szczycie wieży znalazło się złącze Lightning pozwalające na podłączenie iPhone'a. Większość użytkowników doceni jednak możliwość bezprzewodowego przesyłania dźwięku z innych urządzeń. Nie będzie też problemu z podłączeniem odtwarzaczy przez port USB. Całość dopełnia wbudowany odtwarzacz płyt CD.
Philips Fidelio DTM5095
Philips Fidelio DTM5095 Philips Fidelio DTM5095
Philips Fidelio DTM5095


Zobacz także: Sony HT-ST7 - wydajny soundbar do kina domowego »Philips Fidelio DTM5095 pozwala na odtwarzanie i zapamiętanie do 20 stacji radiowych. Producent chwali się zastosowaniem licznych systemów poprawiających jakość dźwięku. Najważniejsze jednak, że w niedużym pomieszczeniu jedno urządzenie może przejąć rolę głównego systemu dźwiękowego. Cena nowej wieży została ustalona na poziomie 2299 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Philips Fidelio DTM5095 - nowoczesna wieża ze stacją dokującą na iPhone'a

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Philips Fidelio DTM5095 - nowoczesna wieża ze stacją dokującą na iPhone'a