High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Philips FlexiDock AS851 - głośnik ze stacją dokującą do współpracy z Androidem

Audio-Video

rss

Philips FlexiDock AS851 - głośnik ze stacją dokującą do współpracy z Androidem

2012.02.14//  J. Kruczek
Philips FlexiDock to seria ciekawych głośników ze stacjami dokującymi dla smartfonów. Urządzenie oznaczone symbolem AS851 zostało przeznaczone do współpracy ze smartfonami z systemem Android. Większość producentów skupia się na stacjach przeznaczonych dla urządzeń Apple, dlatego każdy gadżet wspierający popularniejszego Androida zasługuje na uwagę.
Zobacz także: Altec Lansing inMotion iMT630 - mobilna stacja dokująca dla urządzeń Apple »Model AS851 oferuje dwa głośniki 3-calowe o mocy 15 W każdy. Philips FlexiDock pozwala na słuchanie w stereo, a nad odpowiednim brzmieniem czuwa system Bass Reflex. Głośnik wymaga pobrania na smartfona, darmowej aplikacji, która umożliwia bezproblemową współpracę urządzeń. Łączność między smartfonem i głośnikiem odbywa się za pośrednictwem Bluetootha, a wpięcie telefonu w głośnik automatycznie inicjuje współpracę.
Philips FlexiDock AS851 Philips FlexiDock AS851
Philips FlexiDock AS851 Philips FlexiDock AS851
Philips FlexiDock AS851 Philips FlexiDock AS851


Zobacz także: Edifier Tick Tock Dock - budzik ze stacją dokującą dla iPhone'a »Philips FlexiDock oferuje efektowny i nowoczesny design, który powinien się spodobać większości użytkowników. Głośnik posiada wymiary 421x157x140 mm, co pozwala na ładne wkomponowanie urządzenia w wystrój mieszkania. Producent zadbał o dodatkowe podświetlenie, co poprawia efekt estetyczny, zaś sterowanie zapewni pilot dołączony do zestawu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Philips FlexiDock AS851 - głośnik ze stacją dokującą do współpracy z Androidem

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Philips FlexiDock AS851 - głośnik ze stacją dokującą do współpracy z Androidem