High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Philips ShoqBox SB7220 - bezprzewodowy głośnik do pracy w terenie

Gadżety

rss

Philips ShoqBox SB7220 - bezprzewodowy głośnik do pracy w terenie

2012.06.25//  J. Kruczek
Philips ShoqBox SB7220 jest najnowszą propozycją z gamy głośników mobilnych. Urządzenie otrzymało efektowny wygląd i wytrzymałość, która umożliwia korzystanie z niego podczas cięższych wypraw w teren.
Zobacz także: Eton Rukus - bezprzewodowe głośniki zasilane słońcem »Nowy model podobnie, jak pozostałe głośniki ShoqBox odznacza się sporą wytrzymałością. Nie straszna mu woda, błoto pył i kurz. Także upadki na ziemię nie wzruszą prezentowanego gadżetu. Głośnik łączy się z urządzeniami za pośrednictwem modułu Bluetooth. Oznacza to współpracę z niemal każdym urządzeniem dostępnym na rynku.
Philips ShoqBox SB7220 Philips ShoqBox SB7220
Philips ShoqBox SB7220 Philips ShoqBox SB7220
Philips ShoqBox SB7220 Philips ShoqBox SB7220


Zobacz także: Aqua Soundz - nowy pływający głośnik »ShoqBox SB7220 waży niespełna pół kilograma i posiada wymiary 72x68x179 mm. Litowy akumulator pozwala na około 8 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Gadżet wyposażono w dwa głośniki 1-calowe z magnesami neodymowymi. Moc zestawu wynosi 2x4 W. Oczywiście głośniki grają w stereo i oferują podbicie basów. Nowy ShoqBox zadebiutował już na rynku i został wyceniony na około 180 dolarów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Philips ShoqBox SB7220 - bezprzewodowy głośnik do pracy w terenie

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Philips ShoqBox SB7220 - bezprzewodowy głośnik do pracy w terenie