High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Philips zapowiada telewizory Ultra HD z Androidem

Audio-Video

rss

Philips zapowiada telewizory Ultra HD z Androidem

2014.03.31//  J. Kruczek
Philips zapowiedział wprowadzenie na rynek kilku nowych modeli telewizorów. Producent szykuje kilka serii cechujących się różnymi rozmiarami i możliwościami. Nie zabraknie wśród nowości ekranów Ultra HD i odbiorników z zainstalowanym Androidem.
Największą nowością w ofercie marki Philips będzie seria 8809. Znajdziemy w niej między innymi 55-calowy telewizor wyświetlający obraz Ultra HD, ale cechą wyróżniająca go na tle konkurencji będzie system operacyjny. Marka postawiła na Androida w wersji 4.2.2 Jelly Bean. W ten sposób otrzymamy potężny tablet sterowany pilotem.
Philips
Philips Philips
Philips

Matryce otrzymały aktywne podświetlenie tła Ambilight. Philips 8809 robi wrażenie, ale nie każdy może chcieć korzystać z telewizora 4K tym bardziej, że ilość materiałów w tej jakości jest ciągle bardzo mizerna. Tu z pomocą przyjdą modele z serii 8109 i 8209 o rozdzielczości Full HD. Oferują one przekątne obrazu 48 i 55 cali.
Zobacz także: Co nowego w świecie telewizorów »Ostatnią zapowiedzianą serią będzie 7809. Tutaj producent zastosował również rozdzielczość Ultra HD, ale pozbawił telewizory Androida. Ostatnia seria ma być dostępna w wersjach o przekątnej 42, 49 i 55 cali. Niedługo powinny się pojawiać szczegóły na temat wszystkich odbiorników. Premiera rynkowa nowych modeli ma nastąpić w drugim kwartale roku.
Philips
Philips Philips
Philips

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Philips zapowiada telewizory Ultra HD z Androidem
 / 
Komentarze do: Philips zapowiada telewizory Ultra HD z...
armati pisze:

Android na tych telewizorach śmiga ponoć nie gorzej niż w najmocniejszych obecnie smartfonach, każda aplikacja ma działać jak błyskawica. Gdyby nie to, że kupiłem od nich rok temu telewizor poprzedniej serii to zastanowiłbym się nad telewizorem z andkiem, to oznacza, że najlepsze smartTV w drodze.

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Philips zapowiada telewizory Ultra HD z Androidem