High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   PhoneSoap - ładowarka zwalczająca bakterie na telefonie

Gadżety

rss

PhoneSoap - ładowarka zwalczająca bakterie na telefonie

2012.04.07//  J. Kruczek
Serwis Kickstarter skupia wiele ciekawych projektów, które mogą w przyszłości cieszyć użytkowników na całym świecie. Jednym z nich jest PhoneSoap. Gadżet docenią wszyscy ludzie dbający o czystość w swoim otoczeniu, a w szczególności uczuleni na stan swojego telefonu.
Zobacz także: Instep Nanopower - ładowarka zamknięta w bucie »Telefony komórkowe i smartfony posiadają bardzo ważną wadę. Bardzo szybko zbierają bakterie z otoczenia. Na obudowach mobilnych urządzeń gromadzą się dosłownie całe cywilizacje drobnoustrojów. Na rynku coraz częściej pojawiają się urządzenia pozwalające dokładnie oczyścić telefony i PhoneSoap jest jednym z nich. Praktyczny gadżet pełni rolę ładowarki i czyściciela.
PhoneSoap PhoneSoap
PhoneSoap PhoneSoap
PhoneSoap PhoneSoap


Zobacz także: Scaraby Energy Backpack - mobilna elektrownia słoneczna »PhoneSoap pozwala podpięcie zarówno telefonów Apple, jak i smartfonów z Androidem i telefonów wykorzystujących port microUSB. Urządzenie schowane w kasecie PhoneSoap zostanie uzupełnione energią oraz naświetlone lampą UV. Ta druga funkcja pozwala na usunięcie z obudowy smartfona do 99,9 procent bakterii. Dzięki temu telefon będzie niemal całkowicie pozbawiony zarazków. PhoneSoap został wyceniony na 75 dolarów i prawdopodobnie niedługo trafi na rynek.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
PhoneSoap - ładowarka zwalczająca bakterie na telefonie

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   PhoneSoap - ładowarka zwalczająca bakterie na telefonie