High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Phottix Strato TTL - nowy wyzwalacz lamp dla aparatów Nikona

Foto

rss

Phottix Strato TTL - nowy wyzwalacz lamp dla aparatów Nikona

2013.12.12//  J. Kruczek
Phottix zaprezentował nowy wyzwalacz lamp błyskowych Strato TTL. Akcesorium przeznaczono do współpracy z aparatami firmy Nikon. Wcześniej zaprezentowano wersję dla systemu błysku Canona.
Zobacz także: Weye Feye - przydatny adapter WiFi dla lustrzanek »Nowy wyzwalacz pomoże fotografom w wykonywaniu ciekawych ujęć i doświetlaniu sceny w odpowiednim momencie. Urządzenie posiada w czterech kanałach komunikacji. Zasięg łączności wynosi 100 metrów, co powinno w zupełności wystarczyć. Urządzenie daje też możliwość pracy z krótkimi czasami naświetlania do 1/8000s.
Phottix Strato TTL
Phottix Strato TTL Phottix Strato TTL
Phottix Strato TTL


Zobacz także: Canon DP-V3010 - profesjonalny monitor do obróbki zdjęć i video »Phottix Strato TTL został wyposażony w przycisk szybkiego wyboru oraz podświetlany wyświetlacz pozwalający na zmianę parametrów. Użytkownicy mogą korzystać zarówno z przewodowego, jak i bezprzewodowego wyzwalania. Tajemnica pozostaje data premiery wyzwalacza oraz jego cena. Nie wątpimy jednak, że urządzenie będzie przydatne.

Phottix Strato TTL
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Phottix Strato TTL - nowy wyzwalacz lamp dla aparatów Nikona

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Phottix Strato TTL - nowy wyzwalacz lamp dla aparatów Nikona