High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Pioneer VSX-1124 - najbardziej zaawansowany amplituner z serii

Audio-Video

rss

Pioneer VSX-1124 - najbardziej zaawansowany amplituner z serii

2014.05.02//  J. Kruczek
Pioneer poinformował o wprowadzeniu na rynek najbardziej zaawansowany amplituner z serii VSX. Model VSX-1124 zdaje się być tytanem w swojej klasie dzięki zaawansowanym technologiom i systemom kalibracji dźwięku. Dodatkowo na rewelacyjną opinię pracuje przetwornik DAC Sabre ES9006 i porty HDMI 2.0.
Zobacz także: Advance Acoustic X-UNI - zaawansowany odtwarzacz multimedialny »Wspomniany przetwornik pozwala na odtwarzanie bezstratnego dźwięku w jakości 24 bity/192 kHz. Producent wykorzystał przetwornik do granic możliwości i zadbał o dekodowanie plików FLAC i WAV w standardzie 5.1. Docenią to miłośnicy koncertów zarejestrowanych wielokanałowo. Procesor obrazu Qdeo dba o przetwarzanie obrazu w jakości 4K.
Pioneer VSX-1124
Pioneer VSX-1124 Pioneer VSX-1124
Pioneer VSX-1124

Ciekawostką jest możliwość kalibracji przez sieć. Użytkownik nie musi instalować żadnego oprogramowania na komputerze tylko wystarczy wpisać w przeglądarce adres IP amplitunera. Ten prześle do komputera wszystkie okna konfiguracyjne i pozwoli dostroić dokładnie parametry.
Zobacz także: Beyerdynamic A2 - wzmacniacz słuchawek z najwyższej półki »Pioneer VSX-1124 posiada cztery ustawienia dla subwoofera oraz automatyczną kontrolę fazy i fali stojącej. Urządzenie obsługuje praktycznie wszystkie ważne pliki audio oraz może odtwarzać materiały bezpośrednio z sieci Ethernet i pamięci USB. Nie zabrakło aplikacji do sterowania na Androida oraz iOS, a opcjonalnie można wyposażyć amplituner w moduły WiFi i Bluetooth. Nowy model ma być dostępny na zamówienie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Pioneer VSX-1124 - najbardziej zaawansowany amplituner z serii

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Pioneer VSX-1124 - najbardziej zaawansowany amplituner z serii