High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Pioneer - na rynek trafiły nowe kina domowe z serii DCS

Audio-Video

rss

Pioneer - na rynek trafiły nowe kina domowe z serii DCS

2010.07.05//  J. Kruczek
Pioneer wydał na rynek nowe systemy kina domowego z serii DCS. W skład nowych zestawów weszły dwa systemy 5.1 oraz jeden system 2.1. Wszystkie cechują się wysoką jakością wykonania oraz eleganckim designem wykończonym wysokim połyskiem w głębokim czarnym akrylu.
Zobacz także: Teufel System 5 THX Select 2 - pierwsze takie kino domowe »Centralny moduł DVD ma tylko 36 centymetrów szerokości i jest wyposażony w jeden przycisk głośności na panelu przednim. Pozostałe znajdują się na górze modułu, a całość jest podświetlana na biało. Główna zaleta systemów jest skalowanie obrazu. Takie rozwiązanie pozwala wycisnąć z DVD więcej szczegółów i lepszą rozdzielczość HD 1080i, 1080p oraz 720p.
Kina domowe Pioneer DCS Kina domowe Pioneer DCS
Kina domowe Pioneer DCS Kina domowe Pioneer DCS
Kina domowe Pioneer DCS Kina domowe Pioneer DCS

Nowe systemy są wyposażone nie tylko w złącza HDMI ale także w USB pozwalające na obsługę plików multimedialnych z przenośnych pamięci i dysków twardych. Odtwarzacze obsługują pliki JPEG, DivX, WMA i MP3. Odtwarzacze maja też wejście mini jack pozwalające na podłączenie przenośnych odtwarzaczy. Nie mogło też zabraknąć wejścia na mikrofon, który może być wykorzystany przy karaoke.
Zobacz także: Loewe Individual Mediacenter - nowoczesne centrum multimedialne w domu »Nowe systemy kosztują kolejno 1899 złotych za DCS-404K w zestawieniu 5.1, 1199 złotych za model DCS-202K w zestawieniu 5.1 oraz 1399 złotych za model DCS-FS303K, który oferuje zestawienie 2.1.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Pioneer - na rynek trafiły nowe kina domowe z serii DCS

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Pioneer - na rynek trafiły nowe kina domowe z serii DCS