High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Pioneer wprowadza do Polski amplituner VSX-1024

Audio-Video

rss

Pioneer wprowadza do Polski amplituner VSX-1024

2014.04.04//  J. Kruczek
Pioneer skrupulatnie odświeża swoją ofertę i jednym z najnowszych produktów jest amplituner VSX-1024. Urządzenie otrzymało szereg nowoczesnych rozwiązań w tym systemy pozwalające na współpracę z komputerami i sprzętem mobilnym.
Zobacz także: Harman Kardon HK 377 - nowy amplituner stereo wkracza do Polski »Pioneer VSX-1024 pozwala odtwarzać wszystkie najpopularniejsze formaty plików. po raz pierwszy w urządzeniu japońskiego producenta pojawiła się możliwość przetwarzania plików AIFF w rozdzielczości 192 kHz/24 bit. Kalibrację dźwięku umożliwia sprawdzony system MCACC znany z poprzednich modeli producenta.
Pioneer VSX-1024
Pioneer VSX-1024 Pioneer VSX-1024
Pioneer VSX-1024

Nowy amplituner posiada sześć złącz HDMI w najnowszym standardzie 2.0. Jedno z nich znajduje się na panelu czołowym, co dzięki funkcji MHL pozwala na współpracę urządzenia ze smartfonami i tabletami. Złącza amplitunera pozwolą na odtwarzanie obrazu 3D oraz materiałów Ultra HD 4K.
Zobacz także: Panasonic szykuje premierę nowych kin domowych z serii SC-BTT »Pioneer VSX-1024 pozwala przekazać dźwięk do siedmiu kolumn i dwóch subwooferów. Użytkownicy otrzymają też możliwość nagłośnienia 2 strefy z pomocą dedykowanych wyjść. Moc zapewniają 140-Watowe końcówki. Sterowanie urządzeniem może się odbywać za pomocą pilota bądź smartfona z odpowiednią aplikacją. Pioneer VSX-1024ma współpracować zarówno z Androidem, jak i iOS. Pioneer VSX-1024 zadebiutuje na polskim rynku w cenie około 2400 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Pioneer wprowadza do Polski amplituner VSX-1024

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Pioneer wprowadza do Polski amplituner VSX-1024