High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Platinet ARO - debiut nowego głośnika bezprzewodowego

Audio-Video

rss

Platinet ARO - debiut nowego głośnika bezprzewodowego

2018.09.05//  J. Kruczek
Platinet wprowadził do sprzedaży nowy bezprzewodowy głośnik. Model ARO ma przyciągać uwagę szeroko rozumianą uniwersalnością. Co wiec dokładnie oferuje nowy głośnik?
Zobacz także: Hama Soundcup-L - polski debiut ciekawego głośnika »Głośnik otrzymał owoczesny design i obudowę z nagumowaną powloką, co ma zapewnić trwałość sprzętu i ochronę przed użytkowaniem w mniej korzystnych warunkach. Co do wspomnianej uniwersalności to Platinet ARO pozwala na odtwarzanie muzyki za pośrednictwem modułu Bluetooth, przez złącze 3,5 mm oraz z pamięci USB.
Platinet ARO
Platinet ARO Platinet ARO
Platinet ARO

Platinet ARO ma według zapewnień producenta oferować dynamiczny i czysty dźwięk. W obudowie znalazły się dwa głośniki o łącznej mocy 30 W. Zastosowany akumulator o pojemności 5400 mAh ma gwarantować kilkanaście godzin pracy na jednym ładowaniu.
Zobacz także: GoClever Rugged Pocket i Active Premium - nowe gadżety audio »Nowy głośnik może się pochwalić wymiarami 310x131,5x113,42 mm. Platinet ARO zadebiutował na naszym rynku w cenie 249,90 złotych.

Platinet ARO
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Samsung Galaxy Fold popsuty po dwóch dniachWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Platinet ARO - debiut nowego głośnika bezprzewodowego

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Platinet ARO - debiut nowego głośnika bezprzewodowego