High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Platinet DUO - głośnik bezprzewodowy ze stacją dokującą

Audio-Video

rss

Platinet DUO - głośnik bezprzewodowy ze stacją dokującą

2018.07.05//  J. Kruczek
Platinet zaprezentowało ciekawy głośnik bezprzewodowy DUO. Urządzenie standardowo oferuje moc 6 W i może nam towarzyszyć w wypadach w plener. Jednak jego moc można podnieść do 20 W za pomocą stacji dokującej pełniącej rolę subwoofera.
Zobacz także: Toshiba Symbio - jeden głośnik do sterowania całym domem »Głównym elementem Platinet DUO jest kompaktowy głośnik stereo o mocy 6 W. Moduł ten waży zaledwie 240 gramów, co pozwala na wygodne go przenoszenie. Zastosowany akumulator o pojemności 1050 mAh ma zapewnić nawet kilkanaście godzin pracy.
Platinet DUO
Platinet DUO Platinet DUO
Platinet DUO

Głośnik wykorzystuje do łączności moduł Bluetooth 4.2 o zasięgu do 10 metrów. Zadbano także o złącze AUX. Drugim elementem Platinet DUO jest stacja dokująca będąca subwooferem podnoszącym moc do 20 W. Stacja waży 1,74 kg. Głośnik wykończono elegancką tkaniną, co sprawia, że sprzęt wpisze się w wystrój wielu wnętrz.
Zobacz także: Harman Kardon Onyx Studio 4 - stylowy glośnik bezprzewodowy »Platinet DUO może być wykorzystywany także jako zestaw głośnomówiący. To za sprawą wbudowanego mikrofonu. Platinet DUO trafił do sprzedaży za sugerowaną cenę 299 złotych.

Platinet DUO
Platinet DUO
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Xiaomi - teaser składanego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Platinet DUO - głośnik bezprzewodowy ze stacją dokującą

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Kultura

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Platinet DUO - głośnik bezprzewodowy ze stacją dokującą