High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Platinet NX-DEPO NANO - pendrive z dwiema praktycznymi końcówkami

Komputery i konsole

rss

Platinet NX-DEPO NANO - pendrive z dwiema praktycznymi końcówkami

2013.12.16//  J. Kruczek
Platinet wprowadził do sprzedaży niezwykły pendrive NX-DEPO NANO. Akcesorium posiada dwa złącza: USB oraz microUSB. Dzięki temu może ono współpracować zarówno z komputerami, jak i z urządzeniami mobilnymi. Jednak jego wyjątkowość objawia się w konstrukcji.
Zobacz także: iTwin - bezpieczne przesyłanie danych między komputerami »Większość pendrive'ów o dwóch złączach posiada dwie stałe końcówki. W przypadku Platinet NX-DEPO NANO mamy do czynienia ze stałą końcówką micrUSB oraz ruchomą końcówką USB, co widać na zdjęciach. Pamięć została zmieszczona w małym module, zaś korpus po jej wyjęciu pełni role adaptera USB. W ten sposób do smartfona czy tabletu możemy podłączyć urządzenia z wtyczką USB.
Platinet NX-DEPO NANO
Platinet NX-DEPO NANO Platinet NX-DEPO NANO
Platinet NX-DEPO NANO


Zobacz także: Crypteks USB - pendrive wykorzystujący maszynę szyfrującą Leonarda da Vinci »Taka konstrukcja pozwala zwiększać możliwości urządzeń mobilnych. Bez problemu do tańszych tabletów czy smartfonów wepniemy zewnętrzny modem 3G, czy GPS. Końcówka USB może zaś oddzielnie pełnić rolę małego pendrive'a bądź po wpięciu do korpusu przejmie rolę pamięci z wejściem microUSB. Platinet NX-DEPO NANO to bardzo praktyczny gadżet i stosunkowo niedrogi. Na rynek trafiły warianty 4 GB za 26,90 zł, 8 GB za 34,90 zł oraz 16 GB za 49,90 zł. Niedługo ma się też pojawić wariant wyposażony w 32 GB pamięci.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Platinet NX-DEPO NANO - pendrive z dwiema praktycznymi końcówkami

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Platinet NX-DEPO NANO - pendrive z dwiema praktycznymi końcówkami