High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Platinet Omega Web Cam - nowa kamera internetowa z autofocusem

Komputery i konsole

rss

Platinet Omega Web Cam - nowa kamera internetowa z autofocusem

2010.11.14//  J. Kruczek
Firma Platinet wprowadziła na rynek nowa kamerkę internetową, która posiada kilka ciekawych opcji wyróżniających ją od większości modeli na rynku. Nowe urządzenie posiada niewielką obudowę, która idealnie wtopi się w otoczenie biurka.
Zobacz także: Kamera Looxcie - gadżet dla fanów serwisów społecznosciowych »Nowa kamerka posiada specjalny uchwyt, którym można ją zamontować na monitorze bądź użyć jako stabilną podstawkę na biurko. Producent wyposażył kamerę Omega w autofocus, który pozwala na automatyczną regulację ostrości. Takie rozwiązanie jest bardzo przydatne dla blogerów, którzy często się poruszają podczas kręcenia swoich materiałów.
Platinet Omega Web Cam Platinet Omega Web Cam
Platinet Omega Web Cam Platinet Omega Web Cam
Platinet Omega Web Cam Platinet Omega Web Cam

Dodatkowo Omega oferuje automatyczny balans bieli i kompensację kolorów, całość uzupełnia wbudowana kompresja obrazu. Producent zadbał też o przydatny przycisk snapshot, który pozwala na wykorzystanie kamerki w postaci aparatu. Omega jest podłączana do komputerów za pomocą łącza USB 2.0 i pozwala na rejestrację filmów w rozdzielczości 320x240 pikseli przy 30 klatkach na sekundę oraz w rozdzielczości 1280x960 z prędkością 15 klatek na sekundę.
Zobacz także: Logitech QuickCam Vision Pro 9000 - srebrna kamera dla komputerów Mac »Kamera posiada matrycę 1,3 megapiksela, która w zupełności wystarczy dla urządzenia tego typu. Platinet Omega jest dostępna w dwóch wariantach, jako samodzielna kamera za kwotę 79,90 złotych oraz w zestawie ze słuchawkami za 109,90 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Platinet Omega Web Cam - nowa kamera internetowa z autofocusem

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Platinet Omega Web Cam - nowa kamera internetowa z autofocusem