High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Platinet wprowadza na rynek tablety Omega Helios i Sirius

Telefony

rss

Platinet wprowadza na rynek tablety Omega Helios i Sirius

2014.12.06//  J. Kruczek
Platinet wprowadza na polski rynek tablety Omega Helios i Sirius. Oba pracują pod kontrolą systemu Windows 8.1. Pierwszy z nich posiada 8-calowy ekran, zaś drugi 10,1-calowy wyświetlacz. Nowe modele reprezentują średnią klasę.
Zobacz także: MODECOM FreeTAB 9000 IPS ICG - oficjalny tablet reprezentacji Polski »Omega Sirius posiada 10,1-calowy ekran o rozdzielczości 800x1280 pikseli. W modelu Helios znajdziemy wyświetlacz o tej samej rozdzielczości, ale w rozmiarze 8 cali. Pierwszy z modeli jest dostępny z dedykowaną klawiaturą, co zmienia go w hybrydowe urządzenie 2w1.
Platinet Omega Helios i Sirius
Platinet Omega Helios i Sirius Platinet Omega Helios i Sirius
Platinet Omega Helios i Sirius

W obu przypadkach znajdziemy czterordzeniowy procesor Intel BayTrail-T CR o taktowaniu 1,8 GHz. Wspomaga go 1 GB pamięci RAM, więc specyfikacja wystarczy do swobodnej pracy i zabawy. Na pokładzie znalazło się 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością poszerzenia kartami microSD. Do tego dochodzi 1 TB miejsca w chmurze OneDrive.
Zobacz także: Manta MID1009 - budżetowy tablet z DualSIM i 3G »Omega Sirius i Helios oferują standardowe moduły łączności, czyli WiFi, Bluetooth oraz 3G. W obudowie tabletów znalazły się kamery 2 i 0,3 Mpix. Zasadniczo nie licząc wielkości oba modele są identyczne. Oczywiście różnica tkwi także w akumulatorze. Większy model posiada pojemność 6000 mAh, a w mniejszym znalazł się akumulator 4000 mAh. Tablety trafiły na rynek w cenie 899 i 499 złotych.
Platinet Omega Helios i Sirius
Platinet Omega Helios i Sirius Platinet Omega Helios i Sirius
Platinet Omega Helios i Sirius

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Platinet wprowadza na rynek tablety Omega Helios i Sirius

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Platinet wprowadza na rynek tablety Omega Helios i Sirius