High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   PlayStation Classic - pomniejszona wersja klasycznej konsoli

Komputery i konsole

rss

PlayStation Classic - pomniejszona wersja klasycznej konsoli

2018.09.20//  J. Kruczek
Ostatnio współczesne wcielenia klasycznych konsol odnoszą spore sukcesy. Za modą na retro postanowiło podążyć także Sony, które zaprezentowało nową konsolę PlayStation Classic.
Sony zapowiedziało, że już 3 grudnia w sklepach pojawi się PlayStation Classic. Jest to miniaturowa wersja konsoli, która 24 lata temu zrewolucjonizowała rynek. Oryginalna konsola jako pierwsza w historii znalazła 100 milionów nabywców, a zawdzięczała to między innymi fenomenalny grom 3D dostępnym na płytach CD.
PlayStation Classic
PlayStation Classic PlayStation Classic
PlayStation Classic

Niestety PlayStation Classic nie pozwoli odtwarzać płyt. Tak więc nie zagramy na niej w zasoby z domowej biblioteki. Zamiast tego na pokładzie znajdą się zainstalowane klasyki. Producent planuje umieścić w konsoli 20 tytułów. Wśród nich znajdziemy Final Fantasy VII, Tekken 3 czy też Wild Arms.
Zobacz także: The C64 Mini - retro konsolka zadebiutuje w marcu »Konsolę podłączymy do telewizora za pomocą złącza HDMI. Dzięki temu uzyskamy obraz 720p. Z przodu znajdziemy dwa porty na klasyczne kontrolery. PlayStation Classic ma kosztować 449 złotych. Na razie nie wiemy czy produkcja będzie limitowana.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
PlayStation Classic - pomniejszona wersja klasycznej konsoli

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   PlayStation Classic - pomniejszona wersja klasycznej konsoli