High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   PlayStation VR może trafić na komputery PC

Komputery i konsole

rss

PlayStation VR może trafić na komputery PC

2016.03.30//  J. Kruczek
Koncerny zajmujące się elektroniką prowadzą nowy wyścig zbrojeń na polu wirtualnej rzeczywistości. Kolejne firmy dołączają do boju, a pierwsze owoce prac nabierają realnych kształtów. Jednym z najciekawszych przyszłych urządzeń jest PlayStation VR.

PlayStation VR mają uzupełnić ofertę Sony i przyciągnąć więcej graczy do PS4. Jak już wiadomo gogle mają się pojawić w sprzedaży w październiku. Nieco wcześniej według doniesień zobaczymy mocniejsza wersję konsoli. Wygląda jednak na to, że to nie koniec nowości od Sony.
PlayStation VR
PlayStation VR PlayStation VR
PlayStation VR

Ostatnio jeden z szefów koncernu udzielił ciekawej wypowiedzi. Wynika z niej, że PlayStation VR może w przyszłości współpracować z pecetami. Sony nie wyklucza takiego rozwiązania. Na razie jednak za wcześnie na podejmowanie ostatecznej decyzji. Koncern skupia się bowiem najpierw nad odpowiednim przygotowaniem gogli do gier oraz stworzeniem odpowiedniej bazy gier obsługujących PlayStation VR.
Zobacz także: HTC Vive - za kilka dni ruszą zamówienia. Premiera w kwietniu »Jeżeli zaś chodzi o przeniesienie technologii na PC to koncern podkreśla, że nie powinno to być trudne. PS4 ma wiele wspólnego z komputerami więc konwersja może być dość prosta. Zapewne jakiekolwiek decyzje na ten temat zapadną dopiero po premierze PlayStation VR.
PlayStation VR
PlayStation VR
PlayStation VR

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
PlayStation VR może trafić na komputery PC

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   PlayStation VR może trafić na komputery PC